1. 1.
    Orda bir şerit bisiklet yolu bir şerit yürüme parkuru bir şerit ise normal yol iken inatla tüm sülalesi ile bisiklet yolundan yürüyen cahil kekodur.
    5 ... littlephony
  2. 2.
    Arkadan gelinir ani fren yapıp korkutulur, varsa zil çalınır. Sike sike o yol alınır, sonra da küfür edilir ve geçilir.
    1 ... bigbadtrip
  3. 3.
    Bisiklet yoluna araba park edenlerin yanında filozof gibi kalır.
    6 ... cold man
  4. 4.
    bisiklete takılan havalı korna ile arkasına yaklaştığında aklı alınabilir. etki tepki meselesi. bu tipler ancak böyle akıllanır.
    2 ... beyin var kullanmak istersen
  5. 5.
    Keko değilim ama ben de yapıyorum arada güzel oluyor. Götü yiyen gelsin ani fren yapsın.
    3 -1 ... 29th
  6. 6.
    Yürüyüş yolunda bisiklete binen kekoyla aynidir. Bir de bunun koşu parkurunda yavaş yürüyen modeli de var. Ulan spor yapıyoruz açık havada. Bi defol rahat bırak.
    4 ... sokak lambalari sonmesin
  7. 7.
    sessizce diplerine girip bisikletimin havalı kornasıyla hoplatıyorum denyoları. yahu bu millet ne zaman medenileşecek?
    1 -1 ... ibni maymun
  8. 8.
    sadece yürüse iyi. bir yandan telefonla konuşuyor gerine gerine bir yandan götünü kaşıyor öyle yürüyor sanki kordonda cahil keko. bu tartan pistler için de aynı. o tartan pistler sahilde gibi yürümek için değil koşmak için yapılıyor.
    1 ... borulce
  9. 9.
    Bisiklet binmek ciddi bir kültürdür. O kültür yoksa maalesef bu olaylar yaşanır. Tıpkı ışığın yanmasını beklemeden karşıya geçmek gibi.

insanları önce eğitip sonra yargılamak daha adil.
    1 ... portatif
  10. 10.
    belki kendini bisiklet zannediyordur, olamaz mı?
    4 ... monk of monkmountain