bugün

duygular samimiyse, yani cidden hissediliyorsa bir şeyler, kişinin heyecanlanmasına sebep olabilir.. ki bu da istenmeyen görüntülerin çıkması için başlangıçtır.. incinebilir körpe yürekler..

misal ben bi defasında, o güne kadar hiç başaramamış olmama rağmen, ellerimi bırakmayı denemiştim platonik olarak aşık olduğum kızı görünce. daha doğrusu deneme aşamasını geçip, bırakmıştım direkt.. ulan hani etrafta bisiklette ellerini bırakarak kız tavlayan, "ouvv necmi sen ellerini bırakabildiğine göre, senle ne aşklar yaşanır, nasıl koşulur kırlarda kimbilir.. pis de yalarsın ha, tahrik oldum; kendimi sıvazlayasım var!" sözlerini işiten biri olsa anlardım yaptığım olayı ama o da yoktu amına koyyim.. ne tür bir mantık temeline oturttum bu hareketi, bilemiyorum.. ama yaptım..

5- 6 metre kadar sağlıklı bi şekilde ilerledikten sonra ön tekerleği kaldırıma değmek üzereyken gördüğümü hatırlıyorum.. ondan sonrası karanlık, ondan sonrası esrarlı bi kayboluş aybalam..

kafam yarılmış, sol bacağım incinmiş bir halde evde kanepede yatarken buldum kendimi.. anam mutfakta beddua solosu atıyordu akrobasi merakımdan ötürü..

velhasıl; dediğim gibi tehlikeli sonuçlar doğurabilecek olayların başlangıcı olabilir bu karşılaşış.. ihtiyatlı olmakta fayda var her zaman. şeytan dürtmeye çalışırsa, ana avrat kayın gönderin geri.. adrenalinle filan uğraşmayın.
+ şu kızı gördün mü?
- evet gördüm.
+ bebek gibi ya, ben de gördüm. şu ağacı görün mü peki?
- evet.
+ işte ben onu görmedim.*
koşarken altına sıçmak gibi birşey.
önünü kaldırarak hava atma girişiminde bulunmak. sonra düşüp sıçıp batırmakla sonuçlanacak olaylar zincirinin vesilesi.
kızı öne atıp karizmatik bir şekilde sahneyi tamamlayarak insanın yüzünü gülümsetecek sahnedir.
güncel Önemli Başlıklar