1. 1.
  ilk tepkin ananı si... ne bok yiyeceğiz lan şimdi olur çünkü benim az önce yaşadığım gibi şansız iseniz uzun bir yokuşun sonunda karşılaşırsınız yokuşun ve pedal çevirmeden gitmenin ferahlığı gider ateş basar hele birde ortam yazlık bir yer ise sokak köpekleri genelde kırma olur şehirdeki uyuz sokak köpekleri gibi değildir bakamazlar sokağa atarlar alman kurdunumu ararsın dik kulaklı bembeyaz garip bakışlı bir köpeğimi ararsın koyun kadar kangal mı ararsın yokuşu çıkmak mümkün değildir köpekler ufaktan üstüne gelmektedir ani şekilde gidon ara sokağa kırılır dümdüz gidilir nereye gittiğiniz önemli değildir pedallara son güç asılınır ve etraf tanıdık gelmemeye başlar yazlık yerlerde şekilleri birbirine benzer yollar karışıktır yaklaşık 1 saat salak salak dolanırsınız köpek tehlikesi devam etmektedir sora sora yol bulunut sabahın 5 inde fırına gitmeye lanet edersiniz.

  özetle:sikseler bir daha sabahın köründe 3 km uzaktaki fırına falan gitmeyin köpeklere yem olursunuz
  3 ... malbeyani
 2. 2.
  Bildigin butun dualar okunur, hayat bir gozden gecirilir. Sonra ayaklara kuvvet.
  1 ... fantastik hatun
 3. 3.
  eğer yokuş aşağı gidiliyorsa sanslı anda denk gelinen eylemdir. çünkü köpeklerin fiziksel zihinsel fonksiyonları yokuş aşağı pozisyonda iken koşma emrini vermekte ve gerçekleştirmekte aşırı zorlanırlar. bundan dolayı kişi yokuş aşağı ölümüne pedal çevirerek kurtulabilir.
  ... jaime vega
 4. 4.
  sakin olun. sizi kurtarabilecek 2 şey var. birincisi ve en önemlisi kas gücünüz. ikincisi ise vitesi iyi kontrol edin. yoksa durum daha kötüye gidebilir.
  ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 5. 5.
  yazarın başına gelen ibret verici olaydır. oruç tutmazsan böyle olur.
  2 ... otuken belediye baskani
 6. 6.
  bisikletten inip yere çökün bişey yapmaz. ahaha saka tabi o durumda bisikletten inene üstün cesaret madalyasi takarim. ya bowling etkisi yapıp ses çıkarıp kopeklere dogru yardiracaksin ki bu daha etkili köpekler karsidan hizli gelen tehlikelere ilk etapta saldiramaz. biraz da cesursaniz bi tanesine okkali bi yarim vole vurursunuz. 2. yol ise durup geri geldiginiz yone dogru kacmaktir. ki hizlanana kadar yakalanmaniz kolaylasir. tecrube was here.
  1 ... meraketmefikri