bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bisiklet düşük hızdayken yapılabilecek bir girişim değildir hızlandırılmalıdır bisiklet
    sonra yapılır artislik
    2 ... ben hakimim masum bey0
  2. 2.
    büyüyünce, ulan ben bu işi hangi cesaretle yapıodum çocukken diye düşündüren olay..
    2 ... tiktak
  3. 3.
    kişinin henüz iki elle tam süremiyorsa denememesi gereken hareket. (bkz: ben yillar yillar once bunu gordum)
    1 ... alcoholica
  4. 4.
    zamanında yapan kişi için bir rütbe temsil eden hareket
    ... broadcastonwax
  5. 5.
    ilk denememde çalıların arasına girmeme ve kabuslar görmeme neden olan yapanı takdir etmekle yetindiğim özgürlük sembolü.
    ... sour cherry
  6. 6.
    iki tekerlekli bisiklet kullanmayı hiçbir zaman becerememiş bir adam için * imkansız icraattir.
    ... qb1903
  7. 7.
    bir de dik bir yoku$tan inilirken iki eli bırakmak vardır ki, 2 hafta yataklara dü$ürür. $iddetle önerilmez.
    ... dom dom bullet
  8. 8.
    universitedeyken bile yapmaktan cekinmedigim harekettir. zira montunuzun fermuari takilmissa, veya baska bir yapilacak sey varsa elleri birakip bir yandan giderken diger yandan isinizi gorebilirsiniz!*
    1 ... curufinwe
  9. 9.
    bir level sonrası eller ile birlikte ayakların da serbest bırakılmasdır ki; harbiden oha denilecek bir durumdur. evet ben bunu yaptım. amcaoğluna havamı basıyordum ki sağolsun bir araç bulup beni kırıkçı ismail'e yetiştirdi. omuzlarım üzerine süründüğümen ötürü omzum yanmış, yine yerde fazla sürünmekten dolayı sol elimin üç parmağı kırılmıştı. hala daha yamuk durur o parmaklar... şimdi gülüyorum bu yaptığıma...
    ... brhmbl
  10. 10.
    bunun bir üst versiyonu ise hem elleri bırakmak hemde ayakları yanlara dogru açmaktır.zira yapılan anketler ve denetimler sonucu bu akrobasik hareketin %90 lık sonucu hezeyanla sonuclanmıstır.
    1 ... amele donu