bugün

sevgiliyi, hemcinslerinden bile kıskanmanızı sağlar..
fuckbuddy'lerini sizle paylaşabilir. pazardan aldım 1 tane, eve geldim 2 tane'dir.

bayansanız; iki erkekle birlikte olmanın,

erkekseniz; iki kadınla birlikte olmanın haklı sevincini yaşarsınız.

eğer adamsanız sadec... diyeceğim kimse inanmayacak, eğer namuslu bir kadıns... diyeceğim bu sefer de kimsenin sikinde olmayacak.
(bkz: bi ona bi buna)
(bkz: biseksuel olmak)
Aldatır.
Hem cinsi ile ilişki yaşayınca sevgili aldatmış sayılmıyor mu ? Kafalar çok karışık efendim.
kızlardan çok gaylerden korumaya çalıştığın er kişisidir efendim.

kızların o kadar yavşama gevşeme durumları yok.

ama o gayler var ya yordu bitirdi beni bu kadar mı aç olur bir güruh.

bu kadar mı sınır tanımaz bu kadar mı yüzsüz.

adam diyor ki sevgilim var senin dötüne mi kaldım ki bunu dediği kişi benide biliyor yüzüme gülüyor.

verdiği cevap üzüyorsun beni...

yazık yazık azıcık gururunuz olsun.
kadınlar pek tercih etmez, erkekler hiç vazgeçmez. öyledir.
sanirim cogu erkegin hayali. ben ozellikle biseksuel sevgili aramiyordum o zamanlar, oyle denk gelmisti. tesaduf yani. bana sanatsal acidan yaraticilik anlaminda cok katkisi olmustu. bu kadarini yazabilirim.

bu arada biseksuel diye sizinle birlikteyken baska bir kizi yataga almak zorunda degil. genelde iki kizla birlikte olmayi hayal ediyor hemcinslerim. bunu anlayabiliyorum. bu farkli bir olay ama. bu sizin iliski tarzinizla alakali, kizin biseksuel olmasi ile degil. sevgilisi olan her heteroseksuel kiz yataga baska bir erkek almiyorsa her biseksuel de almiyor. biz aliyor muyduk? bunu cevaplayamam. bu ozele giriyor.
Cinsellikle ilgili bazı şeyleri bu kadar kafaya takan, ben biseksüelim, aseksüelim, bilmemnesiksüelim diye gezen insanların kendine dert edineceği başka şeyleri olmadığını düşünüyorum. Bir insan herhalde hiçbir derdi olmadığında kimi sikeceğini düşünür. Cinsellik de bu kadar zor bişey değil ha. Karşındakini Arzuluyor musun arzulamıyor musun, olay bu kadar anlık aslında. Hayatını bunun üzerine kuran insanlar var, yürüyüş falan düzenliyorlar her sene. Gerçekten boşa yaşıyorsunuz bu hayatı, nefes almayı bile hak etmiyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar