bugün

aranıza yeni katılan bir yazar *
bi gazoz alır mısın?
(bkz: yazar cizer34) ün bilmem kaçıncı feyki.

hoşgeldin kanka.
gelir gelmez bana fake hesap iftiraları atmanız doğru değil siz yeni gelenleri böyle mi karşılıyorsunuz.
Hoş gelmiş yazardır.
(#43518599) bunlar da entry girdiğini sanıyor işte. tanım manım hak getire.
sözlüğe bir ay kadar ara vermiştim ve bir gece ansızın geri döndüm sevgili dostlarım ozlediniz mi beni veya hatırlayan var mi.
hoş gelmiş sefa getirmiş yazar.
Bu da nicki lazım değil birinin feyki gibi duruyor. Nickini soylemicem çünkü emin değilim.. emin olursam editlerim. Ama eğer oysa abi sal sözlüğü ya işin gücün yok mu hep feyk hesaplar.
yazar cizer34 ün feyki.
yazar cizer34 kim amk sırf nickimizim sonunda 34 var diye fake ilan edildik he amk sözlükte sonu 34 ile biten ne kadar nick varsa hepsi fakem.

nickimin sonuna 34 ekleme sebebim tamamen konum belirtme isteğimden kaynaklı.
sözlükteki bilmem kaçıncı şizofren ergenden birisi. bide kendi kendine konuşuyor 1 ay sonra sözlüğe dönmüş puhahhah. (bkz: yazar cizer34) adlı hesabım çaylak yapıldı bende feykime girdim demiyor da işi yokuşa sürüyor.

moderasyonu olmayan sözlükte böyle millet fake açıp cirit atar amk.
Yazmayı seviyor demek ki. Bağırttırmayın arkadaşınızı, fake değil o.
Bariz feyki, bağırıyor ben feykim feeyyykk.
Bi bitmediniz amk.
Hem verip hem alan yazar. Niki öyle diyor.
reel hesabı çaylak olunca fakeleriyle sözlükte dolanan asosyal ergendir. sürekli akpli yazarlara sataşıyor. sıktın iyice nonoşum.
fake hesaplar açıp insanlara iftira atan (bkz: yazar cizer34) adlı 17 yaşındaki çömezin bilmem kaçıncı hesabı. aynen.
görsel

amk topu.
kimseyle derdi olmayan kendi halinde şurada yazıp çizip derdini anlatıp derman arayıp az biraz da sohbet edip gitmek için takılan yazar.

bu sözlükte çikış tuşuna bastığım an hepinizi unutuyorum o yüzden kavga edip kalbinizi kırmak istemiyorum

ama bazılarınız sırf beni üzmek yada üstumden pirim kasmak için cinsel yönelimim yada başka hassas kırılgan olduğum konulardan noktalarımdan saldırıyorsunuz

beni sinir ederek veya üzerek mutlu oluyor musunuz bilmem ama sizinle polemiğe girmeye bile deymez

kötu niyetli kişiler benimle muhattap olmasın nick altımdan s*ktir olup gitsin lütfen.
insan neden cinsel tercihini alacağı nickle ifade etmek ihtiyacı duyar diye şöyle bir düşündüğümde bile midem kalkıyor.

Yazarla hiçbir derdim yok. Ara ara da oy verir sağolsun. Eleştiriye umarım açıktır. Cıngar çıkarmaz inşallah.
o kadar nefret dolusunuz ki.

niye biseksüel yazmış. zorunuza giden şeye bak. hay Allah'ım kurtar beni.
çok çok tanıdık bir yazar acaba kim bu ya?
yazar cizer34'dür.