1. 1.
    bu gün benim günüm daha özgür ve eşit bir dünya dileği ile günunüz ve günüm kutlu olsun.

biseksüel görünürlük günü

8 -19 ... yazar cizer34
  2. 2.
    iyice bokunu çıkardınız ama,

neyse...
    9 -3 ... rasreas
  3. 3.
    Biseksüellik biz demiseksüellere ters hacı.

Biz de aşık olursun... Hetero isen karşı cinse homo isen hem cinse.

iki cinsellik falan bana grup seksi çağrıştırıyor. illa birinin seçilmesi taraftarıyım. Aşk multi yaşanmaz. iki kişiye özel ve iki kişi iken yoğundur.
    4 -4 ... uzay muhtari
  4. 4.
    Biz de kulakseverler olarak kulak deliklerimizi de seks esnasında kullanmak istiyoruz.
    Bunun da bir görünürlük, onurlu kulakçılık günü falan olsa keşke.
    Çok şanslısınız ibneler. Biz günümüzü kutlayamıyoruz.
    4 -2 ... cok erken oten horoz
  5. 5.
    Tabi ki görünür olun, kimse buna laf edemez. Ama eğer normal bir kimlik istiyorsanız sürekli farklıyız diye sokaklarda bağırıp zibilyon tane gün kutlamayın. Kimse sokakta ben hetero bir bireyim karşı cinsten hoşlanıyorum diye bağırmıyor. Normalleşme bu değil. Sevin, sevilin ama her şeyin de b*kunu çıkarmayın.
    3 -2 ... biryerdenbiri
  6. 6.
    Sizin yüzünüzden çocuğumuzu sokağa salamıyoruz ulan!
    7 -2 ... m a l l
  7. 7.
    Uydur uydur peşine takıl. Ne bu kelimenin anlamı tam olarak bile bilmiyorum. Bu ayak takıntısı olan arkadaş sizden masum. Birliktelik bir kadın ve bir erkekle olur . Malzeme bu kadar ve bunlar olacak. Son noktayı koydum. Kendinize gelin artık.
    7 -6 ... giden gider
  8. 8.
    önce memleketi ibne yaptılar,
    şimdi ibneleri grup yapın diyerek örgütlemeye çalışıyorlar.
    8 -4 ... cilveloy nanayda
  9. 9.
    Yeni yeni icatlar çıkarıyorlar. Kimse sizin kendinizi kime düzdürdüğünüzü, kimi düzdüğünüzü umursamıyor. Bizden uzak, kendinize yakın olun yeter. "ben erkeğim ve götümü bi erkeğe siktiriyorum! Ben erkeğim ve erkek götü sikiyorum! Ben kızım ama kadın amı yalıyor ve sürtüşüyoruz!" gibi tercihlerinizi dünyaya duyurmanıza gerek yok ikide bir. Biz karşı cinsle sevişiyoruz diye bunu yılda bin beş yüz kez kutlamıyoruz ya da duyurmuyoruz. Normaliz diyorsunuz ama kendinizle çelişip farklı olduğunuz için sürekli kutlamalar yapıyorsunuz. Yapmayın. Biz de iki kulağımız ve bir burnumuz var diye kutlama yapalım o zaman. Normaliz çünkü. Anormal bir şey yok sonuçta d'mi?
    7 -6 ... aslolan fenerbahce dir
  10. 10.
    Zaten insanlar var olduğunuzu kabulleniyor diyecektim ki yazılan entryleri okudum. Homofobikler toplanmış çünkü insanların kimle ilişkiye gireceğine karar veren meclis uludağ sözlük yazarlarından oluşuyor.
    Bu yürüyüşler var olduğunuzu insanlara kabullendirmek için güzel bir yöntem, biraz da adınız çıkmış ama. Sokak ortasında öpüşmeli yiyişmeli yürüyüşler yaparsanız asla kabul etmez bu millet sizi. Kol kola yürüyen kadın erkeğe saldıran insanlardan oluşan kıskanç bir topluluk.
    Neyse umarım bu yürüyüşlere ve özel günlere ihtiyaç duymayacağınız daha özgür ve daha mutlu günleriniz olur. Size siz dememe gerek kalmayacak kadar biz oluruz belki bir gün.
    4 -4 ... hannah wallace