bugün

victoria's secret mankenleri için türk kızlarının neler düşündüğünü daha iyi anlamıştır. en azından bende durumlar böyle.

şimdi bir biscolata erkeğiyim kendi çapımda. menemenden çiğköfteye, kuru fasülyeden cacığa kadar geniş yelpazede fena yemek yapmam. bi hamur yoğuramıyorum, onu da yapsam tam reklamdaki herif gibiyim ya, neyse.

abiler taş, adonisler falan havada 3 salto atıyor, müthiş. adeta miranda kerr' in u ufacık poposu, adriana lima' nın diri memeleri gibi. yani öyle über, öyle süper abiler. kıskanılacak bir tarafı var mı? bence yok. victoria meleklerini kıskanıyor musunuz kızlar he?

saçma sapan bir entry' yi çok saçma sapan bir şekilde bitiriyorum. rus kızları bizim, biscolata erkekleri sizin olamıcak kızlar. gene kaldık biz bize. bi ara görüşelim, öperim.
bugün yıkığım biliyor musun? erkeğidir.
artık gerçeklerle yüzleşmiş ota çiçeğe türk kadınlarına artık kulp bulamayacak erkektir.
açtırtma reklamı söyletme kötüyü !
analiz yapıyorum durun.olm türk kızları bi kere sıradan yabancı kızlardan çirkin diyoruz.peki bu reklamda oynayan arkadaşlar sizce sıradan yabancı erkekler mi?tabii değil amk.eee neye üzülelim o zaman?
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)