bugün

bana yakışıklı gelmiyorlar ya, dizilerdeki erkeklere bile zaman zaman düşüyorum ama şu erkeklerde yok, olmamış bunlar.
kıskanmayla ilgisi yok ama gerçekten yakışıklı değiller.
bana çekici gelmeyen erkeklerdir evet.
görsel
Şüphesiz biri tanıdıktır.
Ayrıca biscolataya, bulgarata diyor. ilginç.
Ne döverim bunları var ya. Sıkılmaz insan bunları döverken.
Çita çok yükseldi, olmayan şans hepten olmaza girdi.
Çevremde bunlardan bolca var ama şu an dağlarda huzuru temin ediyorlar.
Alayının geçmişini sildiklerimdir. Bırak adamları, püskevitlerinin bile gideri beni kaça katlar. Sizin ben...
Annenin sadece misafire açtığı salon gibidir. Hep salona girmek istersin ama koltuklara oturduğunda huzursuz hissedersin.
yok oldular resmen ya ne yakışıklı çocuklardı. yeni reklam şart.
inanılmaz derecede tiksinç bulduğum erkeklerdir. Kıskançlıkla alakası yok. Çok iticiler.
onlardan biri olduğumu itiraf ediyorum.
fikrimce çekici olmayan bir bisküvi gofret için ne tatava yaptın denilesi erkeklerdir.
Sunum yapan pembiş kukulu karişkoletaları vardır.
Kurabiye yaparken biscolata erkeği moduna giriyorum. Bir hareketler bir tavırlar oluyor önce. Hamuru kaldırıp sertçe masaya atıyorum. Ağır çekimde hareket ediyorum falan. "Tell me what can i do, i just wanna taste of you" diye mırıldanıyorum. Sonra yoğurmaktan kolum ağrıyor ve kendime geliyorum. Kızım senin neyine kurabiye yapmak diyorum. "Sana kek yaptım"la devam ediyorum. Ne ara böyle oldum ben.
kaslı yakışıklı karizmatik ve biscolata dan daha iyisine laik olduklarının farkına varamayacak kadar saf erkekler.
Sizin de ananızı eşekler siksin.
ülkemizdeki camışları kıskançlıktan çatlatmışlardır her daim. sevgili kompleksli türk erkeği kıskançlıktan kudurmakta haklısınız çünkü adamlar taşşşş.
Uyuz olduğum tiplerdir. O kadar mı itici gelir bir insana bunlar. Geliyormuş.
bu en son frambuazlı pia'da oynayanının ismini bir türlü bulamadığım erkeklerdir.
Bunların hepsini birbirine benzeten ve ayırt edemeyen bi ben miyim?
(bkz: victoria secret kızları)
tam kadro ne yapar ne ederler. alın kızlar bu iyiliğimi de unutmayın. ulan o değil de ciddi ciddi okudum.

http://onedio.com/haber/t...r%3F&utm_medium=tweet
çalıştığım şirkete tanıtım için gelmişlerdi.
yakından daha daha daha yakışıklılar.

tüm birimlerde üstleri çıplak, pantalon üzeri önlük şeklinde gezdiler. zavallılar tüm gün sırtlarında bizim kuduruk kızların tırnak izleri ile dolaştılar.

fotoğraf Çektirelim bahanesiyle yoldular evlatları.
Biscolata erkeği kimmiş la burda Türk erkeği varken.