1. 1.
  alınmasın bütün motosikletciler ama, hakkaten vardır böyle bir durum. gına getiren durumdur insana. uzun zamandır düşündüğüm ve hakkında yazı yazmayı planladığım bir konuydu. bugün bir mizah dergisinde benzer bir şekilde işlendiğini görüp bir şeyler karalamak istediğim gruptur bunlar.

  yahu, son zamanlarda iyice arttı bu motosikletler. iyi güzel. avantajları dezavatajları sayılabilir. ama bu alet yeni icat edilmedi bre yavşak. yüz yıldır var bu. ama sen sanki yeni icat edilmiş gibisin. hele spor bir motosikleti varsa bu yavşağın, gaza abanmadan gitmez asla. ulan bir kerede adam gibi gittiğinizi göreyim. vroaaaaaaaammmmmmm piyuuuuuuuuuuuuuuu diye son gaz basarak gitme lan şu sokak arasında. öyle eşşek gibi basmadan gitmiyor mu o alet? spor motosikletiniz varsa, basacaksınız! bu adamlar böyle sanıyorlar heralde. ' olm onun bi ruhu var ama, rüzgarı hissetmen lazım ' gibi savunma sakın kendini. seni leş kargası! spor arabası olan insanları da görüyoruz. her ferrari'si olan yada corvette'si olan, her an basmıyorki. ama bu anasını elliyorlarda onlara yetişiyormuş havalarındaki saygısız motosiklet tutkunu, adam gibi gitmeyi bilmez. bir de şu trafik kuralları onlar için yapılmamıştır sanki. kırmızı ışıkta bile durmuyor bu zibidiler. yaya geçidinden karşıya geçiyorlar lan bazıları! heralde bunlar motosikletleri onları taşıyan bir araç olarak değil de, ellerindeki bir çanta gibi poşet gibi görüyorlar, trafikte saymıyorlar kendilerini. kurallara uyması gerekmiyor. fare gibi taşıtların arasından kıvrıla kıvrıla ilerleyen kebapçı motorlarına hiç değinmiyorum. sümük gibi ezicem bi gün onları.

  edit: seri eksi oy veren ibne. kaç cc senin alet?
  8 -4 ... takino parmino
 2. 1.
  4 silindir yüksek cc motosikletler gaz açmazsa eğer hararet yapar bu da yatak sarma kol çıkarma gibi olaylara sebep olur. arada bir gaz açması lazım ki motosikletin motoru soğusun kendine gelsin...
  1 ... magomat