bugün

aga öyle böyle olmayacak!!! beraber sohbete daldığınızda size dedikleri içinizi titretecek(cinsel dürtüleri kastetmiyorum öyle düşünenler siz yazıyı okumayı burada bırakabilirsiniz). bam telinize dokunacak yani. çayınız arada soğuyacak bile muhabbetin koyuluğundan(koyu mavi olsun, mavi renk candır!). sizin anlattıklarınızı adeta yaşayacak size can kulağıyla yoldaş olacak,empati kuracak sempatik olacak. deniz kenarında olacak sohbet denize bakarak dalmak güzeldir be azizim, hafiften sıcak rüzgar esecek, bakar mısınız? iki çay bize, benimki demli olsun. tenekeden çıtır çıtır gelen odun sesi, etraftan soyutlanmış biçimde.. ya sen diyeceksin. ya sen ? --- belki kişi veya cinsiyet belli değil yazılarda ama samimiyet belirli.zaten kişi veya cinsiyet önemli olur mu hiç konu can oldu mu? dost olacak dost!
(bkz: Erdal abi çay bana)
sanırım daha önce de entry girdim yine giriyorum. umarım sözlüktedir.

şebnem ferah.
Johnny Depp.
Celal şengör.
Neşet baba...
Berberim ismail abi. Özledim dertleşmeyi, gurbette olmak çok zor.
cem karaca
barış manço
neşet ertaş
nihat genç
haluk levent
erdal beşikçioğlu.
Oğuz atay
Peyami safa
Yusuf atılgan
Franz kafka.

Hepsiyle oturup iki lafın belini kırabiliriz.
ben değilim. ama benimle rakı masasında keyifli sohbet edebilirsiniz.
Ahmet arif
Ercüment Behzat lav
Orhan Veli kanık
Nazım hikmet
Turgut uyar
Cemal süreya
Ahmet telli
Oğuz Atay
Küçük iskender
Murathan Mungan....

Şeklinde uzayıp giden bir liste.
abimle sohbet etmek isterdim şuan da.
(bkz: ismet özel)

nasıl yazıyosun öyle üstad diye sormak isterim.
izmirli yazarların, trol olmayanlarının alayı.
Bu nası cümle kurmak mk .s
maalesef kimseyle,
(bkz: onur ünlü)
çay içmeyen biri olarak tabi ki hiç kimse diyorum.
Baş harfi m olan bir arkadaşımı çok özledim. Belli olmayan bir nedenden dolayı konuşmuyoruz. Onunla tekrar eski günlere dönmeyi çok isterdim.
sarışın, beyaz tenli, yeşil damarlı, yeşil gözlü 50 yaş üstü bayanlardır. güzel de pasta yapıyorsa ohooff. kendileriyle dertleşip kek yemek istemişimdir hep.
Nazim Hikmet. Üstadla öyle bir dertleşmek isterdim ki ona yeni bir şiir bile yazdırırdım belki..
ölüp o an dirilmiş biri, anlayamazsınız amına koyim.
(bkz: erotikbaykuş)

(bkz: ismet özel)

(bkz: nazım hikmet)

(bkz: lise edebiyat hocası)
(bkz: devlet bahçeli)
sevgiliyle.
katip çelebi. olsa böyle bir imkan dinlemek isterim üstad'ı.