bugün

Araba var cuzdan var malbus aliriz sorun degil fotoğraf cekilip sozluge atilacak yazar aranmaktadir.

Adaylarin kol fotograflarini burada paylasmasini rica ediyorum. En cok oyu alanla sosyal deney yapilacaktir. Yanliz ben starbucksa gitmem aile cay bahcesinde cekiliriz.
Farky koy kolunu adil kapis sana torpil yapamam.
olum ne saykosunuz lan hadi malbusu anladık da kol ne alaka aq lan şu başlığa troll leyeyim diye giriyorum adam nasıl kafa yaşıyor amk. zalla a sesleniyorum bu neyin kafası amk.

neyse; opus magnum izin verirse ben talibim yazarı. hatta seksli foto da çekinebiliriz.
oha resmen yavşamaktır.*
Evi de üstüme yaparsan ben talibim.
şu anda fotoğraf atamıyorum ama ağaç dalı gibi kolum vardır diyerek talip olduğum mevzudur. uno marka arabam var hem de otomatik açma kapama kumandalı biraz dandik ama olsun onu da koyarız diğer anahtarın yanına olma mı çeşit olur hem. cüzdandan taşan para mevzusu biraz sıkıntı ama 10 luk banknotlar iş görür umarım onlarda kırmızı neticede..
Kuyruguna girdigim duyurudur.
20'likleri tümletmem lazım.

(bkz: 200 den aşağısı kurtarmıyor)
Bilegine guvenen 1 tek yazar varmis sasirdim dogrusu.
Merhaba Sevgili bık bik, hangi krathaneye götürücen bizi?
Gozlerim yasardi farky. Aynı performansi haftaya hastaneye çelenk gondererek de yapabilirsin.

19 mayis persembe saat 12 de dostlar kraathanesinde bulusup birer kivili iciyoruz. Daha sonra oglen namazini cemaatle kilip kahveye geri donuyoruz. Bu sirada capraz eslesme usuluyle kolkola fotoğraf cekip sosyal deneyimizi yapiyoruz. Ayi kollular kilini aldirsin da gelsin.
gelirken bankadan kredi çekerek daha fazla katkıda bulunacağımı bildirmek istediğim buluşma olayı. en fazla 30 tl kredi veriyorlar fakirlikten.. ama olsun 3 tane 10 lira oradan 2 de bende var totalde 5 tane 10 ar liralık banknot ile katılacağım sevgiler saygılar.

he bu arada erkek erkeğe el ele tutuşturmayın malum sözlükte ağır abiler var bir sürü ayıplamasınlar..
Ben senin elini tutardim ama namahrem.
görsel

Görüyorum ve arttırıyorum.
Bik bik benimle gelirse onu pastaya boğma sözü veriyorum.

Edit; siz avucunuzu yalarsınız ezükler..
görsel

sosyal deney kontenjanı dolmuştur. elimde yürümeyi durdurma kararı var. anlayışınız için teşekkürler.
Arkadaslar calismalar devam ediyor. Bende gelecegim diyenler bakin persembe günü dostlar kiraathanesinde.
Su hasta halimle fotograf paylasacak yazarlar cicegini kapsin gelsin.