1. 1.
  dünya 5'ten büyük ama bizden küçüktür !

  korkmamız gereken tek şey korkunun kendisidir.

  yıllardır kendimin buna benzer bir oluşum yapma planımın olduğu fakat bunun başka bir türk tarafından hayata geçirilmiş olmasını görmem beni aşırı mutlu etti. Ne kadar yandaş bir iş adamı olsa da...

  dil, din, ırk, bir kenara bırakılmalıdır, Artık bu dönem bitti. Artık insanlık, uzayın derinliklerine seyahat edeceği, kendi sınırlarını aşacağı ve potansiyelinin en yüksek noktasına erişeceği bir sürecin içerisine giriyor. Artık insanlığın ayrımlardan arınarak birlik içinde olmasının, kendi yaşamını korumasının ve dünyanın farklı bölgelerinde sırf kendi zenginliklerini arttırmak için doğaya zarar veren, ozon tabakasını delen, katliamlar yapan yaşam zararlısı kemirgenleri vücudundan söküp atmasının zamanı gelmiştir. Artık insanlık birleşmelidir. Bunun için de bugüne kadar yanlış noktalarda kullandığı doyumsuzluğunu, mal, mülk ve hırsları uğruna insanlığı katlettiği, masumları öldürdüğü, doğayı, hayvanları, yeraltı kaynaklarını yok ettiği ama bir türlü tatmin edemediği bu duygusunu farklı yollardan tatmin etmenin peşine düşmelidir.

  Çalışmalarımızı tamamladık. Buna bir tarih koyacağız. Kuruluşumuzu istanbul’dan yani Türkiye’den yapalım istiyoruz. Yani dünyadaki bütün hastalıkların ve savaşların panzehiri Türkiye’den çıksın istiyoruz. Bu durum, bizim bu topraklara ve bu kimliğe olan borcumuz. Çünkü burası bizi yaşattı ve yeşertti. Buranın kültürü ve inancıyla bezenerek geldik. Dolayısıyla bunun çıkışı Türkiye olmalıydı. O nedenle biz Türkiye’de yeni bir tarih vererek bütün vatandaşlarımızı da bir araya getirerek bir şekilde bunu yasallaştırmış olacağız”

  Timuçin, sözlerini şöyle tamamladı:

  “Tüm insanlığı sınırların olmadığı, özgürlüklerin devşirilemeyeceği ve her gün güçlenerek zenginleşeceğiniz bu yeni dünyaya davet ediyorum.”

  kurulacak olan bu yeni devletin vatandaşı olmak istiyorsanız kaydı aşağıda:

  http://www.birlesikdunyadevleti.com/

  http://www.unitedworldstate.org/
  ... hypatia of alexandria