bugün

Biriyle uzun uzun satranç oynardım.
Hacı ölürsem senden bilirim ha. *
Temizce delirirdim.
ailemi, sevdiklerimi arar sonrada usulca yatağıma yatıp ölmeyi beklerdim.
bir kaç dakika önce ölürdüm.
not bırakırdım geride kalanlara. masal tadında.
Yemek yerdim.
karşımda kim varsa ona sımsıkı sarılır ağlardım.
Sözlüğünde içine sıçtınız ha. Her yeri forum oldu. Ben bir kaç dakika sonra öleceğimi bilsem altıma sıçarım. Sokak röportajındaki o çocuk benim.
Bir çay koyar * bir de sigara yakardım. Balkona oturur bağıra bağıra tüm mahalleye söverdim. 10 numara içi rahat gitti, derlerdi en azından.
sanırım zararlı kitlelerden olduğuna inandığım birkaç kişiyi öldürürdüm, madem ölüyorum dünyaya bir iyilik yapıp öleyim.
lunapark a gider çarpışan arabalara biner pamuk şeker yerdim. hiç değilse mutlu öleyim.
Flash disk ve hafıza kartlarımı mikrodalga ya atar, Harddisklerimi parçalar, sunucumu siler, bilgisayarımı yakardım.

Net.
Kimse de yazmamış.

(bkz: altıma sıçardım)
sevinçten daha erken ölürdüm herhalde.

sözlüğe girip başlık açar sonra profilime bu profilin sahibi öldü yazardım.
Sana imla kılavuzu alırdım.
gary jules - mad world

umarım akşamdır, terasta pufa sokulup, kolaydaysa bi sigara içip, sıkılmayim diye güzel bi şarkıyla o bi kaç dakikanın bitmesini beklerim.

hehhe. hayatımın uzun vadede de aynı tadı vermesi hoş..
herhalde şöyle son kez bir bee gees dinlerdim.
Korkardım; ya inanmadıklarım doğruysa, heyecanlanırdım; artık cevapsız sorular olmayacak, üzülürdüm; kendimden ve tüm bildiklerimden ayrılıyorum, üzülürdüm; hiç aşık olmadan ölüyorum...gözlerimi sabitleyerek boşluğa, en mağrur halime bürünüp atmak isterdim kendimi bilinmezlerin olmadığı karanlığa.
Son sigaramı yakardım. Belki de anneme sarılırdım. Belki de malum kişiyi arardım ilk ve son kez onu sevdiğimi sesimle söylemek için.
integral çalışırdım.
Geride kalanlara kısa bir mektup .
yine seni severdim.
uyumak lazım. uyurken ölenlerin canı acır mı?
Acardim neşet ertaşın ah yalan dünya türküsunü yakardım bi cigara olüm rabıtası yapardım.