bugün

kıskanılan durumdur.

zira benim özel mesaj ışığın en son yandığında hayal görüyorum sanmış, gidip elimi yüzümü yıkamıştım. döndüğümde baktım hala yanıyordu, açıp baktım kim mesaj atmış diye. turkcellmiş. buradada beni bulmuş.
ben istesem tüm sözlük kızlarıyla konusurum ama. bir cam macerası var ondan bıraktım artık.
isimler karışır ve pot kırılabilir.
aynı an da 10 sözlük kızıyla mesajlaşmak ama sadece ikisine konsantre olmak değildir. bu ikisinin ilki u harfidir.

edit: imla.
hiç yapamadığım eylem.
en az üçünün erkek çıkması durumunda çökecek olan yazar sevincidir.
(bkz: hıhı)
eş zamanlı olması mümkün değil. yine nereden baksan arada saniyeler oynar. *
biriyle maç muhabbeti
biriyle kız muhabbeti
biriyle çapkınlık anıları
biriyle entryler

tartışılır, konuşulur.
Darisi basimizadir.
(bkz: kız sanmış)
bir işsizlik vakası daha.
sözlükte 4 tane kızın olduğunu öğrenmemize sebep olur.
4 üyle olmasa da biriyle başardığım olaydır.
sözlükte toplamda 5 kız yazar olmadığından olmayacak durumdur.
hayatında hiç 5 kızı bir arada görmemiş insan fantazisidir. vay arkadaş 2-3 de değil beş kız.
(bkz: yok devenin nalı)
sözlükte beş feyste onbeş şarkısına konu olandır.

bana da "feys" yazdırdınız ya...
Fazlasi olur eksigi olmaz.
Bu arada hepsine de ayri ayri ; 'baskalariyla konustuklarina emin havalarda tribin tillahini yapacaksin' (mesajlar niye gec cevaplaniyor, gecenin o saatinde sozlukte ne isin vardi gb)

Senin foyan ortaya ciktiginda (illaki o kizlardan bir kaci arkadas olurlar) yalan soyluyorlar , onlar bana asildi yuz vermedim diyeceksin (en garantilisi bu. sadece arkadasiz /kankayiz dersen boku yersin)

ya da aralarindan asiri taciz ettiklerin nick altinda cemkirmisse 'fena bozmustum , kuyruk acisi var bok atiyor kalitesiz sey ' demek yigitligin sanindan oluyor..

Haaa kizlar bunlara inanir mi ? O onlarin sorunu sen kivirtmani yap gerisini onlar bilir artik..
Genelde inanmazlar. Inanmis taklidi yapip faiziyle odetirler..

"Kendi dusen aglamaz"mis.
bıyıklı olmaları muhtemeldir.
tek elle zor olan eylemdir efendim, yetişemiyor insan.
aaaaa bu tip ilişkilerde mi var burada allah allah. cık cık cık.
görsel
Birini bile bulamayan bana ayıp olmaz mı? Olur!!!
recm edilmesi farz olunur.
arşa erdiğini sanma durumudur.

--spoiler--
5 döşü kıllı, göbekli, kelli felli adam uludağ sözlükte hesap alıp kendimizi kız diye tanıtarak erkek yazarlara mesaj atıyoruz, hemen başlık açıyorlar. çok eğlenceli beyler.
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar