bugün

sevdiğiniz ve tarafından sevildiğiniz birini özlemek güzeldir. ama eğer ona ulaşma, onu görme, ona dokunma imkanınız yoksa büyük bir cezadır bu.
her gün yanıbaşımda duran, parfümünün kokusu hala burnumda bir gence tutulmuştum lambayken. aylarca yanyana durduk. sonra bir gün gelmedi, ertesi gün de... gelmediği ilk günden sonra bir daha onu hiç göremedim. çok özledim, özlendiğini bilmiyordu, hele bir lamba tarafından özlendiği aklına bile gelmezdi herhalde. kokusunu özlemiştim, bana yaslanışını, bazen eliyle dokunuşunu. telefonla konuştuğu zaman duyduğum ses tonunu.
özlemek, bir lambaysanız eğer çok daha zordur. elinizden gelecek hiçbir şey yoktur.
ama insansanız, özlediğiniz kişiye ulaşma şansınız her zaman vardır. tabii gururunuz özleminizden büyük değilse.
hayat inanmak istemeyeceğiniz kadar kısa, arayın onu.
özlemi keder kaynağından, mutluluk sebebine dönüştürün...

http://www.youtube.com/watch?v=0_aFSNB8E5Y
birisini çok fazla sevmek ile alakalı özleme işlemidir.
O şahsa ulaşmaya çalışmamayı gerektiren durum. Pişman olunmaz belki ulaşılırsa ama üzülmek garanti.
sonucu her daim, gülümserken bile kederli olmaktır.
iyi bişey değildir.. hatta kişinin kendisine zarar verebilir.. malesef hali hazırda tecrübeyle de sabittir..
Hayatta olan birini özlemek öleni özlemekten daha zordur daha çok zor gelir insana. Ölen zaten artık yoktur. Ama hayattakini görememek dağıtır insanı.
(img:#1929165)
güncel Önemli Başlıklar