bugün

anneniz veya babanız sizden koca bir bardak su istemiştir. mutfağa gidilir, buz gibi su bardğa doldurulmaya başladığı andan itibaren kişinin boğazında bir yanma ortaya çıkar. su size oradan güzel güzel bakmaktadır. dayanılmaz bir istektir, karşı konulamaz.
çok fazla su doldurulmuşsa dökülmesini engellemek adına yapılan masum eylem.
(bkz: alışkanlık)
sadece su olsa yine iyi, komsuya yemek gotururken yarisini yolda yedigimde olmustur.
Diğer içeceklere taşması halinde bir garsonun alkol komasına girmesine neden olur.
içine tükürmekten daha masumane.
çocukken yapılandır.
bir garsonun yapmasını istemeyeceğimiz davranış biçimidir.
daha 10 dakika önce 1 galon kola içmenize rağmen "ulan ben suyu niye akıl edemedim" deyip gerçekleştirilen eylem.
şu saatlerde yapılması orucu bozacak davranış biçimidir.
Sonrasında içine tükürülerek ödünç alınan iade edilir.
Hala farketmeden yaptigim aliskanliktir. Annemde ben ondan ne zaman su istesem bardagin yarisi bos olarak getirir. Ne yani? ben buyuklerimden boyle gordum.
*aslında hani çok doldurup numaradan , dudak payı bırakmak adına yapılan bir hareket canım.naçizane.

edit: bi bağlantı vardı , başlıkla bağlantılı ; o silindi.içeriği değişmiş de ondan.
ekmek aldıktan sonra kenarlarını yiyerek eve dönmek kadar zevkli değildir.
yalnızca aile içinde kalıyorsa bir nebze kabul edilebilir durum. misafire falan yapanda mevcut şimdi doğru konusalim. aslında içinde kötü niyet barindiran
bir eylem değildir .
bu işlem yapıldıktan sonra karşıdaki kişi fark etmesin diye bardağın kenarı bir bez veya kıyafet ile silinir.
halaa babama su götürürken yaptığım şeydir. Daha mı lezzetlidir? Hayır ama karşı konulmaz bir cazibesi vardır. Daha da kimse elimden su içmesin. Ah babam bir bilse...
ne de çok yapardım lan çok zevkliydi yeminle,
güncel Önemli Başlıklar