bugün

Bir daha geçelim bir daha laf at olur mu kardeşim?
Benim kocama laf atacak birisi henüz doğmadı!!

Yapı gereği sessiz biriyim pek de cırlayamam ne yapacağımı bilmiyorum.
hiç tepki vermeden eşimi eve veya bizi göremeyeceği güvenli bi yere bırakarak geri dönüp (bulursam) adamların amına koyarım. doğrusu asla geri dönmemek, adamın cebinde ne var bilemezsin fakat naparsın işte.

yanınızda esiniz, anneniz, çocuğunuz varken kavga edilir mi olm salak mısınız. kargaşada o kişiye bi şey olsa ömür boyu vicdan azabından sürünürsünüz.
Ağzını burnunu kırarım. Kimse benim kocişime laf atamaz! Yapmaya cüret edenin Yatacak yeri olmaz. Düşününce bile elim ayağım titredi yaaa.
Ağzını yuzunu sikerim.
Laf atan arkadaş beğenisini ifade etmektedir. 41 kere maşallah eşime. yakışıklı biriyse mmf threesome için iletişim kurulabilir.
bu konudan başınız belaya girse bile mahkemede çok ciddi tahrik sayılır. ama siz sadece 1 hafta ağrı sızı çekecek şekilde dövün. ne olur ne olmaz.
hiç sikimde olmaz orospu anasından aldığı terbiye buymuş der geçerim. en iyi savunma tekniğidir sike takmamak.
ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğu söylerim.
Çenesini kırarım.
Ben, başka kadınlardan eşini kıskanınca adama yapışıp sarılacak, aldatıldığı zaman kadının saçına yapışacak ya da bir başka kadınla eşim nedenli tartışma yaşayacak biri değilim, olmadım. Benim için o kadının bir önemi yok.

Ama eşimin var. Böyle bir durumda, yani laf atıldıktan sonra kendisinde herhangi bir cıvıklık, hoho ulan ne denk geldi ya kıskansın dursun benim hanım gülüşü, ne güzel kadınmış tek olsak ne biçim götürürdüm sinsiliği görürsem muhtemel hayatının en şiddetli kavgasını benimle yaşar ve o kavga son kavgamız olabilir.

Şöylecik konudan yorgan yakıyorum çünküsüm akıl hastasıyım.
Ölceğimi bilsem yinede dalarım. Terbiye herzaman sözle olmaz.
herkesin gözü eşimin üstünde ya diyip göğsümü gururla kabartıp eşimin elini tutup yoluma devam ederim.laf atan gavat kudursun anca laf atar.
düelloya davet ederim.
her ihtimalde, ya dayak öldürülesiye yersin (laf edecek adama bağlı) ya da kesici bir aletle adamı öldürüp hapse girersin kısacası 2 ucu da boklu değnek. en iyi topukspor.
yunus emre nin bir deyişi vardır:

görsel
Herkes serseri kurşun gibi arkadaşlar, nerden ne çıkacağı belli değil. Laf attıysa attı, uzaklaşın ordan. Ya bıçağa silaha güveniyordur ya da sarhoş, tinerci falandır. Yani normal bir insan laf atmaz, atmamalı. Varın yolunuza gidin. Eğer sevgiliniz: beni neden korumadın sen ne biçim erkeksin gibi kelimeler söylerse de onunda yanından hemen uzaklaşın.
Allah göstermesin her yönüyle çok sıkıntılı bir durum.

Ama olay çıkarırdım, sonu çok pis biterdi.

Allah korusun kimsenin başına vermesin.
Eşinize niye laf atsınlar ki?

Yoksa siz eşinize tayt, mini etek falan mı giydiriyorsunuz?
Kusura bakmayın ama dekolte kıyafet giydirirseniz bırakın laf atmayı pandik bile atarlar.

Siz de bir gavat olarak seyredersiniz hihihihihihi.
Göğsüm kabarır ne yapacağım? Benim adama laf atan kadına sümüğünü atmaz ki adam benim kanatlarım altında olacağı için sıfır sıkıntı. Atın anam atın adam benim nasılsa kudurun diye ben onlara laf atarım.
Atanın gavatlığıdır.

Anadolu hoşgörüsünü Bünyesinde barındırıp atan ırz düşmanı bol memlekette.
Ben de onun eşine laf atarım tabiki.
Görmezden gelmek ve eşini hızla uzaklaştırmak en doğrusu. Sonra polise şikayet dilekçesi verirsiniz.
Kahramanlığa gerek yok.
Herkesin bir bıçaklık işi var. Ölmeye değecek bir durum yok. O bıçak girince çok acıtıyor bilin
ernesto doqukan guevara gibi "bana da bana da" demem. orası kesin.
net gurur duyardım... karım o kadar güzel ki milletin dilinden düşmemesi hoşuma giderdi.

bu olay üzerine apar topar eve gider, bu güzelle çılgınlar gibi sevişirdim. çünkü benim karım.

(bkz: güzele laf atmak sevaptır)