bugün

kendisi adriyana lima mıymış?
senin de kalbin çirkin biz.bi şey diyor muyuz? Götoş!
herkesten duyduğumdur.

yalnız dün yeni tanıştığım kadınlar zengin olduğumu öğrendi ve kendi aralarında benim duyabileceğim şekilde bana yakışıklı dediler.

bu muhabbeti duyduktan 5 dakika sonra işim çıktı diye ayrıldım ortam.

sokayım paranıza da sahte duygularınıza da.
onun dürüst, cesur ve adaaaam olduğunun göstergesidir. dobradır. helal olsundur. bana böyle şeylerle gelin.

samimiyetsiz götoşlardan iyidir.
teşekkür ederim. kişisel görüşüdür. sonuçta güzellik ve çirkinlik göreceli bir kavramdır.
Muhtemelen kötü bişeydir. hiç duymadım o yüzden muhtemelen diyorum.
böyle bir şey yaşasaydım teşekkür ederdim. en azından dürüst ve cesur bir açıklama.
Orada bozulurum renkten renge girerim.
Tam çirkin diyen olmadı ama 'kulakların ne kadar büyük' diyen oldu.
sayılıyor mu?
direk yüzüme söylemedi de. sevgilim arkadaşlarıyla oturuyormuş, neyse yemekte beni tanıyan ama aramız çok iyi değildi o zaman o arkadaşıyla, çocuk sevgilime "pinkwinged çok çirkin yaa" demiş. sevglim de "senin sevgilin çok güzel sanki" falan demiş. neyse ayrıldık o sevgilimle sonraki sene bana çirkin diyen çocuk yazmaya başladı 5 yıl oldu hala yazıyor.

(bkz: you know what i mean bro)
ilk başta gülerek karşılanır
En ufak bir moral bozukluğunda tetiklenir.
Bana da denmesini tez vakitte istediğimdir. Önüne gelen karakterime laf ediyor. Başlarım sizin hayal dünyanıza.
kızın biri durup dururken bana instagramda çirkinsin deyip hakaret etmişti.
güzel kızdı. pek iplememiştim kendisini eheh deyip ağlayarak uyumuştum.
Gören göze bağlıdır. S*ktiredin.
Gözlerinin silecekleri bozulmuştur.
sikimde mi?

hayır.
Mecnun' a sormuşlar.
Leyla kara kuru çirkin bir kız. bu kız için değer mi çöllere düşüp heder olmaya ?
Mecnun cevap vermiş
keşke Leyla' yı bir de benim gözümden görebilseniz.

vardır elbet bizi de böyle görebilecek bir çift göz. fazlasına da lüzum var mı bilemem.
eğer çirkinsen öyledir. buda hayatın acı gerçeği.
dilin kemiğinin olmaması halidir.
iş koyuyor olabilir mi ? ...
Nazar değmesin diye söylemiştir kesin ,öyle düşünürüm.
beni mutlu eder. karşımdaki insanın düştüğü haller daha mutlu eder.
küçük çocuklara,bebeklere çoğu zamanda kız arkadaşıma derim. Hatta daha çok bet kelimesini kullanırım. kullanma maksadım da nazardır. Kuzey güneyde duyduğumda da hoşuma gitmişti.
kimseye bana çirkin diyecek rahatlığı vermem.
Ya sen kim köpeksin!
Kendi çirkinliğidir.
kendini gerçekleştirebilmiş insanların pek de takmayıp gülüp geçeceği bir durum...
hem ne demişler ; gönül kimi severse güzel odur.