bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 236.
    Güzelliğin göreceli bir kavram olduğunu bilir ve saygılarımı sunarım.
    -1 ... fire in the hole
  2. 235.
    Umursanmaması gerekir. Kendisiyle barışık olmalı insan. Kendisiyle barışık olamıyorsa zaten sorun çirkin olması ve şahsa karşı çirkin denmesi değildir. Kendiyle barışık olamamasıdır.
    2 ... pehlivanoglu x
  3. 234.
    'Çirkin' dendiği anda yalandan gülersin dalga geçersin umursamaz gibi yaparsın ama eve geldiğinde aynanın karşına geçip kendine bakarsın. Sonra gerçekten çok mu çirkinim diye aklından geçirirsin.
    2 ... tsunami12
  4. 233.
    'Çirkin' dendiği anda yalandan gülersin dalga geçersin umursamaz gibi yaparsın ama eve geldiğinde aynanın karşına geçip kendine bakarsın. Sonra gerçekten çok mu çirkinim diye aklından geçirirsin.
    ... tsunami12
  5. 232.
    güzel sevilmez, sevilen güzeldir......................
    1 ... egehansen
  6. 231.
    birinin cirkin demesiyle cirkin olunmaz cirkinlik goreceli bir kavram yurek cirkinligimi yuz cirkinligimi bana birzamanlar guzel oldugumu sonra isine gelmedigi icin cirkin demisti kendi cirkinligini gormuyordu gozunun biri kucuk sasibe olan biriydi .
    2 ... cigdemsek
  7. 230.
    "geldi yine tipini s*ktiğim" demesinden iyidir.
    1 ... suppiluliuma
  8. 229.
    Kendisine bakmali ilk once insan.
    1 ... darkguitarist
  9. 228.
    Tam tersi bolca dendi. (Gerçi ben kendimi ölümüne çirkin buluyorum amk, bi sikime benzemiyorum.)
    hala da yalnızım lan. ama bu sessizlikten ve aşırı soğukluktan kaynaklanıyor galiba.
    adriana lima veya brad pitt olun, insan ilişkilerini adam gibi yürütecek bir kapasiteniz yoksa, bi boka yaramıyor güzellik.
    ... sacrificial
  10. 227.
    nimet arzık'ın kitabından bir kesiti hatırlatır hep.

"

samet çehreszdi. acısı derinine inmişti. "çok eskiden çok güzel bir kadın bana çirkinsin dedi, diye anlatırdı.

bunların çoğunun hayattan aldığı öc vardı.... samet hayattan çehresizliğinin öcünü alıyordu.

"
    1 ... mb isimli cocugun hatiralari