bugün

onun da başka insanlara göre çirkin olması kaçınılmazdır.
pantolonun arasından çatalına baksın.
Karsidakinin güzelsin diyip çirkin karanlığına çekmesinden daha eftal olan söylemdir.
Güzellik her devirde başa beladır. Sizi siz yapan tüm özelliklerinizi yıkar geçer. bir kaç kırışıklık ezer geçer benliğinizi.
birinin bana değil de, bebeklere nazar değmesin diye çirkin diye seven, ve çoğunlukla bunların yaşlı teyze olduğunu hatırlatan durum. swf. normale gelecek olursak; birinin, birine sen çirkinsin , şu tipine bak hele, demesi lüksüne nasıl sahip olduklarını anlayamıyorum.
Üzse de realiteyi söylemiş olurdu bana.
Yakışıklı da diyen oldu,
Çirkin de..
Önemli olan neydi peki,
Dış görünüş mü. .

Getirisi neydi peki ,
Sessizlik mi,
Yoksa anlamsız bir nitelik mi..
Yüreği çirkin insan söylemidir.

Hepimiz tekiz, özeliz. Gönlümüzü güzelleştirdikçe yüzümüz de güzelleşecek.

(bkz: sensin çirkin pis gerizekalı)
bu küçükken çok acıtırdı. yani çocuklar çok acımasızlar ve birisiyle dalga geçince kendilerini ortamda komik ve sevilen kişi yaptıklarını sanıyorlar. karşı tarafı asla umursamadan kırıyorlar. küçükken ben asla diğer kızlar gibi değildim o yaşlarda süsle güzellikle ilgilinen bir tip değildim gerçi hala değilim ama çocuktuk işte. çocuk, çocukla alay ederdi. biri gülerdi, diğeri kırılıp bir köşede belli etmeden ağlardı. sanırım köşede ağlayan bendim. tabi bazen de döverdim böyle olunca, o kısma çok girmeyelim * yaşça büyüdükçe kimse kimseye o kadar laf etmiyor, edilse bile insan çok kırılmıyor ya da kırıldığını belli etmiyor. belki de herkes kendi güzelliğinin farkında olduğu için birinin çirkin demesi onu gocundurmuyor.
insanların şevkini kırmanın en kolay yoludur. insanları üzmeyin, onların kalpleri var.
Karşı tarafın güzellik ya da çirkinlik algısı neyse odur. siz kendinizi güzel hissediyorsanız gerisi teferrüattır.
görsel
Belki hepimiz biraz çirkiniz?
karşındaki estetik cerrahıysa tespiti koysun yoksa boş yapmasın, gereksizler için canını sıkma gelip geçicidir.
Ağzını yırtarım ile devam eden diyalog.
Demezse ayıp. Çarpılır valla.
Sevgi sözcüğü olarak söylenen çirkin ise çok hoş ama diğeri ise siz kırılmayın karşı taraftakinin çirkinliği.
Aynaya baktın mı sen yea SLK.s.s.

Karşılığının geleceği olay.

Benim nacizane düşüncem, bu gibi konuların tartışmaya açılmasına dahi müsade edilmemelidir. Öz saygı insanı gerçekten dışarıdaki saldırgan ve tuzaklarla dolu şeylere hazırlıyor. Sen kimsin aq beni kendi küçük beynindeki güzellik dayatmalarına göre bir skalaya koyacaksın?

Başıma gelmeyen olaydır, ha biri durup dururken pat diye söylerse de yazık sakat galiba der takılmam bile.
güzel demek yerine çirkin diyorlar bazı gıcık arkadaşlarım bana ciddi anlamda diyen olmadı.
Açıkçası bunu birinin söylemesine gerek yok. Dünya güzeli olsam bile kimseyi ilgilendirmez. Güzellik gelip geçici baki alan huy ve kafanın içindekilerde.
hiç başıma gelmeyen durumdur gelirsede gelsin çokta...
dilin kemiği yok.
birinin göte göt demesidir.
Birinin tipinizi beğenmeyip bunu sizin yüzünüze karşı dile getirmesidir. Aklı başında insanlar bunu pek yapmaz.
Yüzüme karşı doğruyu söylemiştir. Bir mahsuru yok.
Nezaket kuralları içerisinde aynadan kendisine bakması gerektiği söylenmesi gereken biridir

görsel
Şu ana kadar böyle bir kişiyle karşılaşmadım. Olsa zaten gözünde bozukluk olduğu garantidir. Ben bile kendimi tipsiz görmüyorsam özgüven patlaması yaşayan biri olmamama rağmen.
Çirkin olmadığınızı gösterir. insanlar gerçekten çirkin gördükleri birinini yüzüne çirkin demekten çekinir. Yakın kelimeler kullanır, aynı kapıya çıkan cümleler kurar, bazen sadece tepkileriyle belli eder...
güncel Önemli Başlıklar