1. 1.
    insanı garip tecessüslere sevkederek olasılıkların kıskacında kıstırılmış bilinci yorumun açık uçluluğunda yaralar durur.

bir dedektifin sabrıyla bulunabilecek her türden ipucuyu sağlıklı bir çözüme doğru yordamak istesek te aslında en büyük suçlu artık yoktur çünkü sonuçta aradığımız suçlu kendimizden başkası değildir:

yanlış kıyılara demir atmışız. uyandığımızdaysa koynumuzda bir robinson çaresizliği.
    3 -1 ... inzivada
  2. 2.
    Başlıkta "sanmak" diyerek olayı anlatıyor zaten. Wake up!
    1 ... tear of the moon
  3. 3.
    unutmak istememek, ondan bir adım ileriye gitmek istememek aptallık bence sizin yanınızda değilse ve bunun sebebi ölüm değilse birini unutmamak için aptal olmak gerekir seven insan savaşır ve yanınıza gelir.
    2 ... gokyuzukimseyeaitdegil
  4. 4.
    Ben de öyle sanıyordum, meğer içip içip şarkı attığım kekoluk sıralarında kız çikolatacılardan çıkmıyormuş aq.

"Çikolatacı" garip geliyo dimi, çikolatacı varmış lan istanbulda. Ömrüm o şehirde geçti ne duydum ne gittim. Çikolatacı var bildiğin.

Çikolatacı.

Ahahahasiktir.
    1 -1 ... kah ve otesi
  5. 5.
    Herkes herkesi unutur amk.
    1 ... xamr
  6. 6.
    Sizinle ilgilidir, unutamadiginiz için unutamadığını düşünmek istersiniz.
    2 ... kusursuzdengesiz
  7. 7.
    işin özü bilmektir.
    ... universitemezunuaskdoktoru
  8. 8.
    narsistliğin evrelerindendir.

milyarlarca insanla aynı dünyayı eskitiyorken, sağlıklı bir kadının/erkeğin, bir kişide takılı kalma olasılığı düşüktür.
    evvela buna diğer insanlar müsade etmez, varlıkları ile eskileri gömerler! taptaze heyecanlar için iştahla kiralarlar ruhunuzu.

ben seni unutmak için sevmedim, ama unutulmak için çok uğraştın, sanırım başardın.
    6 ... liliith
  9. 9.
    Mallıktır. Unutuluyor. Sensiz yapamam, sensiz yaşayamam, sensiz olmaz gibi cümlelerin yalan ve samimiyetsiz olduğunu örneklerle yaşayacaksınız. Ne kadar dil döksek boşa. Yaşayın ve görün.
    2 ... gethere
  10. 10.
    O birini hala seviyorsanız sanmak degil de umut etmektir.
    ... selulit kralicesi