bugün

dötü kalkmıyorsa ne iyi.
Uzun zamandır annem kadar çok sevmiyorum kimseyi. Özledim ama. Hayat daha da güzel olabilirdi sanki.
aşık olmaktır..
ne güzel bir duygu.
yeterince büyümediğinizi gösterir.
Çok değil itidalli sevmek gerekir.
insanın yapabileceği en güzel şeydir, bir insanı, hayvanı yani bir varlığı çok sevmek. Sevmek eylemi başlı başına kutsaldır.Birini seversiniz. O sizin yarınız olur. Onun her şeyi hoşunuza gider ve onun için de siz öylesinizdir. Sizin biraz moraliniz bozulsa, hemen anlar o ortamdan sizi uzaklaştırmak ister. Kızdığında ya da siz ona kızdığınızda dahi arada sevgi vardır. Yanlış şeyler söylenmiştir. Ama bilirsiniz ki ciddi değildir, söylenilenler. Kırgınlığınız kısa sürer çünkü küs kalamazsınız. En güzeli de ikinizin aşkının meyvesi olan o tatlı canlı ikinize de benzer. ikinizin karışımı gibidir. Çok güzeldir.
O da sizi seviyorsa, sevin diyelim o halde.*
Sonu pişmanlıkla bitecek bir macera.

Siz kendinizi yeterince sevin sayın, gerisi kadere kalmış.
insana çok aptalca şeyler yaptırır.
boş iştir. sevgi karın doyurmaz.
Ergenlik belirtileri vol bilmem kaç.
Allah belamı verseydi de sevmeseydim dedirtir..
Seviyorduk deliler gibi ama evlendi.yapacak bir şey yok.mutlu olsun.
bir çeşit takıntıdır.
genellikle karşılıksız olur.
Tek taraflisi cehennem azabı.
Her sevginin karşılıksız olacağına inanmam, daha doğrusu inanmak istemem.

Birini çok severken karşılık alabilir ve mutlu olabilirsiniz ki bir diğer ihtimali de vardır bunun, alamayıp canınızın yanmasına sebep olacak bir sevgiye gönlünüzle de bağlanabilirsiniz.

Her ne kadar ilk ihtimal zor olsa da birisini sevmek güzel bir şeydir. Çünkü birey kendisini sevemeden bir başkasını sevemez.
güncel Önemli Başlıklar