bugün

çok dövülmek isteyen kişi dövülmelidir. aksi halde insanın bir yerleri şişebilir. ancak dayak yeme ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır.
(bkz: gözün yiyosa)
(bkz: yön değiştirme)
kadındır, kadına el kalkmaz malum. içinde kalır.
çok dövmek istediğin kişiden dayak yemek kadar ağır olmayan duygu.
tv'den bir film veya çizgi film karakterine ayar olan yurdum insanı ruh halidir.
koyar insana, hemde çok koyar.
dövülesi insan erkektir, cüsselidir, bir bayan olarak ağız burun dalmak istersiniz ama kışkırtıcı tüm cümleleri sarfedersinizi ve evet siz onu dövemezsiniz ama o da sizi dövemez çünkü bilir ki topluluk içinde dayak atan ayıplanır dayak yiyen hele ki kadınsa bin kere madurdur. yani zafer her türlü bizimdir.
dişlerinize zarar verir.
(bkz: justin bieber)
nirvana'ya ulaşmış kişidir. *
dövme isteğini 10 misline katlar.
cesaretini toplayıp kişi dövülmelidir aksi halde kişiye biriken kin bitmez.
Kürtlerin çok hissettiği bir duygudur.
Ya korkaklıktan yada uğraşmak istemediğinden olabilir.
ah ah.
yumruklarını nasıl sıkarsın öyle.
üniversiteye devam etmenin yol açtığı olay. okuldan atılma korkusu en büyük sebebidir. tabi diplomayı alıp kepi fırlattıktan sonra içinizdeki rocky sahneye çıkabilir.
insanı üzen inciten yıpratan sinirden kudurtan bir durumdur. üniversite de dövmeyi çok istediğim biri vardı ama her seferinde engel oldular ağzının köküne köküne vuramadım yanarım da ona yanarım.
bugünden itibaren yaşadığım durum. bir kız var nasıl sinir oluyorum anlatamam, yaptıkları hazmedilecek türden olmadığı için ağzını burnunu dağıtasım var. götü yere yakından korkacaksın derler ya bugün bir kez daha doğruluğunu anladım o lafın. kız şerefsizin bayrak tutanı ki şerefsiz arkadaş başlığında sebebini açıklayan bir entrym var. kızın denizcilik fakültesinde sevgilisi ve onlardaki sürü olarak takılmaktan kaynaklansa gerek aralarındaki bağ olayı olmasa kızın burnunu kırıp hastanelik edebilirdim. şimdi bu sevgilisini ve fakültesindeki arkadaşlarını üstüme salarsa diye bir bok yapamıyorum. sonuç olarak kötü bir duygu.
çok boktan bir his.böyle dişlerini sıkıp bacağına vurursun o his geçsin diye. ben öyle yapıyorum ama biraz daha taşarsa o sabrım duvarla ikisini baya yakınlaştırmayı düşünüyorum.
Tek bir yanlış hareketini pusuda gibi beklersiniz. Ama tek bir yanlış hareketi olmaz.
güncel Önemli Başlıklar