bugün

Ne yarabandı olurum ne yarabandı yaparım.

Omurga denilen şey sadece kemik dizilimi değildir.
2 sene önce denedim daha doğrusu denemeye çalıştım yok olmuyor abi.

Hem kendime yakıştıramadım hem karşımdaki insana acıdım fazla uzatmadım.

Yüzüne bakınca vicdanım sızlıyordu inanın.

Onun öyle benim için çabaladığını gördükçe daha da suçlu hissediyordum.

Ama her şeyi bırakıp bu midesizliği yapmak istedim birileri çok güzel yapıyor.
Karaktersizlikten başka bir şey değil.
Ya ben bunu yapamıyorum aq.

Ne aklım ne kalbim alıyor.

Yapanı tebrik ediyorum gerçekten hayatı siz yaşıyorsunuz.

Zamanı değerlendirmek önemli.
birini unutmadan başkasıyla nasıl olabiliyorsunuz lan. ben selam veremiyorum. crack mi yaptırdınız? bugını mı buldunuz insanlığın?
Kimse kimsenin yara bandı değil. Ne kendini kandır ne karşındakiyle oyna. Çekil kenara acını çek zamanla alışırsın yokluğuna.
Birini unutmak için başkasıyla birlikte olan kişinin birlikte olduğu kişi de başkasını unutmak istiyor olabilir.
Korkaklıktır o kişinin acısını yaşamaktan korkmaktır. Madem sevdin acısını da yaşa ki sevgin bir işe yarasın.
Bu konu biraz abartılıyor bence. Çünkü herkesin unutmadığı birileri olabilir, başkasında teselli bulabilir. Kimisi buna okey olur kimisi olmaz… Niye bu kadar etik değerler üzerinden saldırılıyor anlayabilmiş değilim.
bir yangını unutmak için başka bir yangın çıkartmaktır.
Bir şeyler bitmediyse midesizliktir. Nasıl kalbinizde onun sevgisi varken böyle bir iğrençliği yapabilirsiniz ki pes. Zaten bittiyse bitmiştir, unutup unutmamak bile önemli değil.
Psikanalist Michael Balint, Freud eleştirisi yaparken şöyle bir cümle kurar: "Ne zaman bir şeyden kaçsak başka bir şeye doğru koşarız.." Hemen açmayın kollarınızı. Size doğru koşanlar,
başka bir şeyden kaçıyor olabilirler.
Sonra onu da mutsuz etmek yaralamak mi olur.
Mezhebi genişlerin yapacağı hareket. resmen eziklik.
Kendini bilen böyle boş bir davranışta bulunmaz.
O başkasının size eskiyi unutturma potansiyeli varsa gayet yerinde harekettir.

Ama önüne ilk çıkanla olmaz o iş.

*denendi çalışıyor.
Bence en doğrusu kendinle yüzleşmek. Kaçma.
Unutmaktan ziyade kıskandırmak amaçlı yapılan eylemdir.
Kendini kandırmaktır.

Pişman olunacak şeyler yapmamaya gayret gösterin. Yoksa vur patlasın çal oynasın.
dişi olup unutmaya uğraşıyorsanız bir pm uzağınızdayım.
Dünyanın an saçma davranışı olabilir.
Yeni kişiyle dikişi tutturamayinca eski kişiye daha tutkulu baglanirsiniz. Bu değişmez bir sonuç.
Yüzeysel insan eylemi. Ben böyle insanlarla empati kuramadığımdan olsa gerek, onlarla bir türlü arkadaş olamıyor ve sevemiyorum.

Yalnızlık bu kadar olumsuz bir şey değil, ondan korkmayın. Çünkü bu türden eylemleri gerçekleştiren insanlar çok derinlerde yalnızlıktan korktukları için bunları yapıyorlar bir bakıma. Ama şunu da düşünün, hayat birileriyle zaman geçirmek için çok kısa ama kendinize yatırım yapmak ve kendinizi tanımak için de oldukça uzun. Dengeyi bulmak lazım.
Çivi çiviyi söker mantığıyla hareket eden insanlardır. Ama bence en büyük karaktersizliklerin başında gelir. Ayrılık acınızı adam akıllı yaşayın hemen teselliyi başka erkek veya kadınlarda aramayın yara bandı olarak kullanmaya kimsenin hakki yok. Acını yaşa acın geçtikten sonra önüne bak hayatını yaşa. Kimsenin hakkına girme.
Çok sevdiğiniz birini unutmak için grup Seks yapmanızı gerektirir.
şerefsizlique.
(bkz: yıkıklık)