1. 1.
    Sanırım çaresizce vereceğiniz taktikleri okuyacağım.
    3 -1 ... ce cey li
  2. 2.
    unutulmaya değer olduğunu düşünmeye başladığında çoktan unutmuşsundur.
    1 ... lidyanetya
  3. 3.
    3e kadar sayarak.
    2 ... alyssum
  4. 4.
    nasıl unuturum diye düşünmeyerek, arkadaşlarla bol vakit geçirerek, özellikle geceleri o kişiyi akla getirecek şarkıları dinlemeyerek.
    13 ... per aspera ad astra
  5. 5.
    Bir matematiği olmayan soru.
    Çok değişkene bağlı. Unutmak isteyen kişiye, unutmak istenen kişiye, bağlanma noktasına, bağlanma eşiğine, bağlanma kuvvetine...
    Yani ne bileyim en kötü ihtimalle sıçarken filan düşün.
    1 ... kiss in october
  6. 6.
    Ruyamda eski sevgilimi gordum sacindan tutup kicina tekme atarak yuvarladim. tabi aradan bes bin asir gecnis olabilir ama ne isin var amk ruyamda. Herhalde ruyamda da isler boyle cereyan etti.
    ... alpagu acar
  7. 7.
    Unutmayı göze aldıysanız işiniz kolay gündüzleri bir şeylerle meşgul olun geceleri de olabildiğince erken uyuyun boş vakitlerinde ne yaptığına ne ettiğine bakmayın oturun bir kitap okuyun tebrikler unuttunuz. Ben kıyamam unutmaya.
    7 ... dokky
  8. 8.
    Acı çekerek.
    1 ... atkefali
  9. 9.
    (bkz: b12 eksikliği)
    2 ... callofcu
  10. 10.
    Umudun kalmadığında unutursun. Bunun için onun hayatına yeni biri girmesi, eskisi gibi davranmaması-saçmalaması, içip ortalığı dağıtması vs-gerekebilir. Onun dışında kendine bolca zaman ayırsan da, arkadaşlarınla vakit geçirsen de muhtemelen geceleri aklına yine de gelecektir. Onun da çağresi, eğer yukarıda saydığım koşullar oluşmuyorsa zamandır. Hepsi bu.
    7 ... vasilissa