bugün

unutulmaya değer olduğunu düşünmeye başladığında çoktan unutmuşsundur.
Unutmayı göze aldıysanız işiniz kolay gündüzleri bir şeylerle meşgul olun geceleri de olabildiğince erken uyuyun boş vakitlerinde ne yaptığına ne ettiğine bakmayın oturun bir kitap okuyun tebrikler unuttunuz. Ben kıyamam unutmaya.
Acı çekerek.
(bkz: b12 eksikliği)
Yeni bir aşka geçerek. Next her zaman next.o kaybetti sen değil. Unutmak için çaresizce ümit bekleyen unutmayı en çok hak edendir.
unutamayacağını ama geçmişte bırakman gerektiğini kabullenerek unutmuş gibi olabilirsin. unutmak istiyorsan beyin hasarı şart.
(bkz: montla sıç)
görsel
Unutmak yoktur. Onsuzluga alismak vardır. Yokluğunda da nefes almaya., hayattan zevk akmaya çalışmak vardır. Geçmişte kalmış bir hatıra deyip yola devam etmek gerekir.
öldüğünü düşünerek. ölmüş gibi yasını tut, sonra unutmaya başlıyorsun.
Depremle yaşamaya alışın demişlerdi 2000'li yılların başında.

Aşk da bir doğal felaket olduğundan, unutmak, hiç yaşamamak gibi şeylere çabalamak yerine, onunla yaşamaya alışmak gerek.
sana filleri düşünme desem ne düşünürsün?

onu düşünecek halin yok heralde filleri düşünürsün.

fillere odaklan.
(bkz: unutursun için yana yana)
Kadınlar çok duygusal gibi dursalar da kesinlikle erkeklerin eline su dökemezler.
Instagramda gezerken denk geldi okudum, a evet öyle oldu haklı, doğru söylüyor moduna giriyorsunuz.

https://www.instagram.com...-0U/?igshid=16sfhk0heheji
Unutamazsınız. O beyni taşıdığınız müddet unutmanız zor. Yalnızca unuttum sanırsınız.
allah'ın yerine koyduğumuz herşey bizim imtihanımiz olur. en sevdiğin bardak kırılır, araban kaza yapar, evin elinden gider.

sevdiğin terkeder.

zaten dünyada ve ahirette bizi bırakmayan, seven, koruyan, zarar gormememizi isteyen allah'tır. o yüzden en çok o'nu seven zarar etmez. gidenlerin ardından kendini kaybetmez. benim vekilim allah'tır der. hayatına devam eder.
Yeni bir aşka geçerek. Next her zaman next.o kaybetti sen değil. Unutmak için çaresizce ümit bekleyen unutmayı en çok hak edendir.
Unutmaya çalışmayı bırakarak.
Yıllardır görmüyorsun, konuşmuyorsun sesini duymamışsın ama ardına bakarken bir de bakıyorsun karşında beliriyor. sonra uyanıp bu duruma sinir oluyorsun. Neden gördüm ki ? Aklımda yoktu neden?
Sürekli hatırlama korkusuyla unutmayı imkansız hale getiriyor insan. Kimse tamamen unutulmaz daha az hatırlanır. akla geldiğinde verdiği hisler azalır hayatın içinde söner gider. Önümüzde kocaman bir hayat akarken bazen oturup sadece akışını izliyoruz.
unutmazsınız, sıradanlaştırırsınız. sonra da kendinize hayret edersiniz. bu güzel bir şeydir. psikoterapilerde bu yöntem kullanılır.
drama yapmaya gerek yoktur. kimse vazgeçilmez değildir ve şu an kafam çok güzeldir. iyi geceler.
zaman sadece birazcık zaman...
Anı yaşayarak ve Önüne bakarak.
tam unuttum derken ansızın rüyana girer, sıfırdan başlarsın yine.
bir gün geliyor aklına uzun zaman gelmiyor lakin herhangi bir boşluğa düşüp hiç beklemediğiniz bir anda tekrar aklınıza gelip sizi yıkık bir insan moduna sokabiliyor. Temkinli olmak lazım..
başkalarıyla birlikte olarak.

teoman söylemiştir çözümü;

daha kaç vücut gerek bana, benim seni unutmama.
https://youtu.be/NTOEFrkIp3I

Beyle.
güncel Önemli Başlıklar