1. 1.
    bu bi ölüm olabilir.En acısıda odur zaten.Fakat birde hayatta olupda o kişiyi kaybetme turu vardır.Ondan uzak olarak yada unutarak.
    2 ... hendrix
  2. 2.
    içinizde uyandırdığı duruma göre acısı artan azalan duygu durumu
    ... yandesk
  3. 3.
    (bkz: deger verdigin seylerin bir anda yok olması)
    1 ... syda
  4. 4.
    edinilen yeni birileriyle boşluğun dolmayacağını acıyla anlamaktır.
    3 ... kaptan arka kapi
  5. 5.
    sonsuza kadar özlemek zorunda oldugunuza bosu bosuna alısmaya calısmaktır.
    2 ... shinobi
  6. 6.
    gece yastığa kafayı vurduğunuzda birden, ben onu bir daha göremeyeceğim sancılarına kapılmanıza neden olan zor bir haleti ruhiye.
    3 ... krmyrdsn
  7. 7.
    dünyanın belki de en üzücü seyidir ve üzüntünüz zaman gectikce daha da artar, onun yoklugu o kadar size acı verir ki sizde yasamak istemessiniz ama bir yandan mantıgınız der; dünya böyle.. ama bi tarafınız bunu asla kabullenmez, onunla alakalı her seyde gözleriniz dolar ve etrafta kim olursa olsun aglarsınız, yoruluncaya kadar aglarsınız. iste o zaman aslında anlarsınız dünya da artık hic birsey daha fazla üzemez sizi, daha fazla aglatamaz, eger kaybettiginiz insan size herseyi ögreten, her zaman yanınız da olan, sizi oldugunuz kisi yapan insandıysa..
    1 ... arka plan
  8. 8.
    insan çok sevdiği birisini kaybedince yaşamayı daha bir seviyor. yaşlanmak sizi ona yaklaştırıyor çünkü.
    2 ... swarfest
  9. 9.
    büyük bir ilüzyondur ayrıca. kamera hilesi ile falan gerçekleşebilir vaktiyle insanlar koca koca binaları kaybediyodu ben inanmamıştım ama inananlar vardı.
    ... swarfest
  10. 10.
    insanın acıdan burnunun direğinin sızlamasına neden olandır.aylarca konuşmadan doğru düzgün yemek yemeden yalnızca uyuyarak geçer zaman.rüyalarınızda hep yanınızdadır.uyanırsınız kocaman bir boşluk ve yüreğinize bıçak gibi saplanan sızısı kalır.gözyaşları çare olmaz az gelir.acı o kadar büyüktür ki yüreğinizi yeriden söküp atmak istersiniz. o kadar ağır gelirki yaşamanıza neden olan kalbiniz bedeninize.kısaca çaresizsinizdir.çareler sizden çok uzak.
    3 ... jaspe