1. 21.
    bu kadar büyük ve ciddi boyutta olan bir sevgiyi istemezdim bunu yaşaması çok zor olur kaybedince yaşanacak olan acıdan, çöküşten bahsetmiyorum bile.
    4 ... roxannee
  2. 22.
    Arada bin yol bin hasret
    Gözlerim gözlerine hasret
    Tenin tenime uzak şimdi
    Bilemem ki nasılsın şimdi
    Demiş manuş babuş... Sanki özel sipariş şarkı...
    1 ... redqueen
  3. 23.
    Aptallık etmektir.

Hayat kısa en çok kendinizi sevin.
    1 ... sekhmet07
  4. 24.
    Sevginin boyutuyla değilde karşıdakinin sevgisizliğiyle alakalı biraz.

inandıramadık.
    3 ... manik minyon
  5. 25.
    Ne tuhaf hala buralarda bir şeyler karalıyorum. Senden sonra çok iyi insanlar çıktı karşıma. Fakat kimsenin değerini bilemedim, öylece bıraktım elinden tuttuğum insanları. Şimdi senin gözünden bakacak olursam
    olaylara sen bunu bana yapmazdın. Ne zaman dönsem sana ne dedin bana biliyor musun? Sana ihanet onu da aldatmak istemiyorum. Ne tuhaf ki bu sözünün hep ertesin de aranan adam hep ben oldum. Kötü adam ben oldum. Çok terkettim seni, çok bıraktım elinden, ama seni senden sonra hiç aldatmadım. Neyse şimdi yine deliler gibi sevildiğim bir insanla karşı karşıyayım. Evlilik hayalleri kuruyor benimle, kaybetmekten korkuyor beni.. kimseyle paylaşamıyor. Seneler önce sende gördüğüm şey var onda da.. bilmiyorum hayat böyle işte sadece seninle evlilik hayaller kurduğum bu hayat bizi birbirimizden çok ayırdı, çok savurdu. Sorsan hep hata benim. Evet belki öyle ama senin hiç bilmediğin, sana hiç anlatmadığım o kadar çok şey oldu ki.. seni düşünemedim, elinden tutamadım, gitmek zorundaydım, seninle kalamazdım, biliyorum telafi edilmeyecek şeyler yaşamadık.. ama tutamazdım elinden, alıkoydular sevgilim. En çok sana dönmek istedim, en çok sana.. sarıldığımız o gece senden gittikten sonra çok gözyaşı döktüm. O kadar çok sustum ki.. şimdi bir konuşsam oturur ağlarım. Ne acı ki belki de artık bir anlam ifade etmiyorlar, belki hissetmiyorsundur bilmiyorum. Sana yazdığım o gün, seni rüyamda gördüğüm o gün bana rüyamda ne dedin biliyor musun? Ağlıyodun, seni affettim artık dedin, dön artık dedin. Oysa seni unuttum sanırdım, o rüya dalga geçti benimle.. seni hala ne kadar çok sevdiğimi bir ben biliyorum sanırım.
    2 ... matigol
  6. 26.
    bu sevginin sonu, onun bi daha geri dönmeyeceğine inanmama durumuyla vuku bulur.

unutma ki her büyük sevgi ayrılıkla sonuçlanır ve her sonu gelen aşk senin de ölümündür.
    1 ... vanligogh
  7. 27.
    daha önce bu durumun mutlu sonla bitenini ne gördüm ne de duydum. seven kişiye zarar bu iş önünde sonunda. sevilen için de zararlı olabiliyor bazen, ne yazık ki.
    ... kediciksiz adnan hoca
  8. 28.
    Zavallılık ve hayatsızlık örneğidir, sözlük yazarları asosyal, zavallı, hayatsız ve ezik olduğundan dolayı, bir aşüfteye aşık olduklarını sanırlar ama bu aşk değildir.

Abazalıktır. O karıyı senin beynin ve kalbin istemiyor oğlum, senin s*kin istiyor o karıyı.

Hayatsız kendine bir hayat edin.

Ha yat sız...
    -2 ... yakuza ibrahim
  9. 29.
    önce haketmesi gerekir.
    ... mralkcglr
  10. 30.
    Hergün en az 3 kez resimlerine bakmak... Pek çok gece de resimlerinden oluşan slayt karşısında içmek... O sırada göğse oturan öküz... Olur da o sırada yazarsa karında uçuşan kelebekler...
    1 ... redqueen