1. 11.
    (bkz: bilinmeyen bir kadının mektubu).
    2 -1 ... eflatunoje
  2. 12.
    insan kalbine hükmedemez.
    sevmemen gerektiğini bilerek seversin zaten.
    1 ... biyrunefenim
  3. 13.
    sevmek zaten böyle bir şeydir. yanında olmasa da yanında hissetmek, o seni sevmese de mutluluğunu istemektir. çok acı verir ama acısı bile güzeldir.
    2 ... delphoi
  4. 14.
    Korktu çünkü senin onu ne kadar sevdiğini fark etti.

Sonu Aldatılma ile biten hüsran durumu.
    5 -1 ... denizdebogulanbalik
  5. 15.
    ergenlik yıllarında yapılan hatalardan biridir. olgunlaşınca insan takmıyor bile.
    ... her gece uyumadan agliyorum
  6. 16.
    Aşka ve sevgiye inanmıyorum insan aklında olusturdugu.kriterleri birinde bulunca o kriterleri seviyor kiminin kriteri para dış görünüş hangisini bulursa ona aşık oluyir yani bütünüyle karşındakini sevmiyor aslında kendi aklında olanı karşı tarafta bulup o kriterlerine aşık oluyor. Hele bu devirde sadakat gerçek aşk yok. Aşkından oluyorum diyen iki gün sonra başkasının kucağında.
    ... summercem88
  7. 17.
    Valla tam da yasadigim olay. Cocugu kopek gibi seviyorum duygularimi belli edemedigim icin inanmiyor ya! Saka gibi lan saka! I NAN MI YOR!
    1 ... grungeseven
  8. 18.
    Onu özlemek bile bir lüks... Özlemek için onunla birşeyler yaşaman gerek. Tadına varmadığın şeyi özleyemezsin. Mesela afrikanın fakir bir köyündeki bir çocuk pasta yemeyi özleyemez. Çünkü zaten bilmiyordur, tatmamıştır, yaşamamıştır bile o hazzı. Keşke onu özleyebilsem.
    3 -1 ... redqueen
  9. 19.
    inanamayacağınız kadar da terk edilirsiniz. Tavsiye etmem. Sevecekseniz de vurgulamayın, sevildiğinden emin olan insanda oluşan göt kalkıklığı yalnızca egosuna ego katar.
    ... babasinin prensesi
  10. 20.
    bu kadar büyük ve ciddi boyutta olan bir sevgiyi istemezdim bunu yaşaması çok zor olur kaybedince yaşanacak olan acıdan, çöküşten bahsetmiyorum bile.
    4 ... roxannee