1. 1.
  O kadar çok seversin ki, bırak karşılık görmeyi senin ne kadar hayran olduğunu algılayamaz asla. Anlatmaya çalışırsın ancak beyhudedir çünkü anlattığın hislerin onun gerçeklik algısının ötesinde kalmıştır. Senin sadece şov yaptığını düşünür. Asla hislerinin gerçekliğine ihtimal vermez. Nihayetinde senin 12 yıl içinde beslediğin o sevgi onun gözünde pek de bir anlam ifade etmemektedir. Sen gecelerce onun resimlerine bakarak içersin. onun bundan haberi olmaz. Sen yüzünü gördüğün fotoğraflarında kalp spazmları geçirirsin, o bunları da bilmez. Zaten söylesen de inanmaz. Görmediğin yüzünü güldürmek için türlü şebeklikler yaparsın. Onu en azından böyle mutlu edebileyim diye düşünürsün, o "çok komiksin yaa * " der. bilmez ki en güzel manzaran onun gülüşüdür. O an yüzünü görmezsin ama gözünde gülüşü canlanır. Sen o hayali imajla mutlu olursun ama zaten o bunları da bilmez.
  Çoğu gece nefes alamazsın hatırına geldikçe için yanar. Oturur ağlarsın anıra anıra ona hiç dokunamadığın için. Tabii o bunları da asla bilmez. Bildiğinde de inanmaz ve o vakit gerçekten çaresizliği hissedersin. Bi insana onu sevdiğini ispat etmek onsuzlukdan bile zor bir durumdur senin için.
  Nihayetinde sen onsuzluğunla kalırsın, o senden bihaberliğiyle yaşar. Başkaları gelir hayatına devam edersin etmesine de bi kenarda da o hep vardır. bi süre aklından çıkar. Sonra öyle bi gelişi vardır ki kırk katırlık kervan üstünden geçmiş gibi olursun.
  Sonra yine çöker yine ağlarsın ama o bunları da bilmez. Söylediğinde de asla inanmaz. Kim kimi sever ki 12 yıl der hiç yanında olmadan. Kim kimi bekler 12 yıl hiç dokunmadan.
  Sen ütopik konuşan bi şov meraklısı olursun onun gözünde.
  O ise senin en GÜZiDE çiçeğindir yıllarca büyüttüğün.
  6 -1 ... redqueen
 2. 2.
  Üstte anlatılan sağlıksız bir durumdur. Senden haberi olmayan birine bir şekilde aşık bile olsan olayı çözmeli, onu almalısın. Ha karşı taraf istemiyorsa da olacak yeni aşklara yelken açmak zorundasın.

  Hiçbir girişim yapmadan, söylemeden platonik sevmek ciddi bir psikolojik problemdir.

  *bu kişinin allah yardımcısı olsun.
  4 -1 ... new kid on the block
 3. 3.
  başlık altındaki içli hissiyatın ne derece elem verici hâdise olduğunu, başına gelmediğinden veya hiç gelmeyeceğini zannetmekten kaynaklı "ağzı olan konuşuyor" cinsi boş lâkırdıdan daha ciddî bir psikolojik problem olmadığı gerçek.
  3 ... alidemiral
 4. 4.
  Bu kadar sevgi sonunda iki tarafa da zarar verebilir. Aşırı sevgi psikolojik bir sorundur. Kişilik bozukluğunun göstergesidir.
  ... yenilmez galyali
 5. 5.
  Entrylerde Kimsenin başına bu gelmez yada gelmişse de acı vermez diyen kimsenin olmadığı başlık.

  Fakat bir gerçek var ki bu başa geldiyse hızlıca sonuca gitmek lazımdır yoksa uzunca süre boşu boşuna tarifsiz acılar yaşayıp durur bu kişi.

  Omlet yapmak için yumurtayı kırmalısın...
  3 ... new kid on the block
 6. 6.
  Yenileceğini bildiğin Bi maçı oynamak... Evet artık unutmam gerekiyor cümlesini kurana kadar saçma duyguları barındırmak.
  2 ... redqueen
 7. 7.
  bu kişiye özel bir duygudur. psikolojik problemli demek ağır bir cümle. kimseye zararı yoksa bir problem teşkil etmez. bünye ve irade meselesi. birisini unutmamak kötü bir şey değil. asil bir duygu.
  2 ... alidemiral
 8. 8.
  Oniki yıldır, o da beklemiş, bu göz ardı edilmemesi gereken bir gerçek, kanımca.
  9 ... kezi
 9. 9.
  sonunda mutlaka acı çekeceğiniz eylemdir. çok sevdiğiniz biri kesinlikle bırakır, gider derler... doğanın kanunuymuş gibi... sonunda ikiniz de özgür kalırsınız, Tabi buna özgürlük denirse..
  1 -1 ... a s i n
 10. 10.
  (bkz: bilinmeyen bir kadının mektubu).
  2 -1 ... eflatunoje