bugün

şamarı verip karşındakinin o bok çuvalı gibi yere yığıldığı anki görüntüsü paha biçilemez.
köpeğe eziyet ediyordu, sonra köpeği kurtardım.

Pişman mıyım? Sanmıyorum.
Geçenlerde köpeğimi vurdular, hayvanlarımı çalmak için gelmişler
Bakıcı 50 metre ileride kaldığı halde duymamış tüfeğin sesini
"Nasıl duymazsın koskoca iki el çifte sesini" diyip dövdüm.
Müsabaka olabilir.
(bkz: boks)
(bkz: kick boks)
(bkz: karate)
(bkz: taekwondo)
(bkz: aikido)
(bkz: muay thai) vs.
itiraf ediyorum... aşk temalı şu salak türk dizilerinin güya komik olduğunu düşündükleri bölümlerindeki rolleri sırasında onları gidip dövmek istiyorum. ama sadece istiyorum, eyleme dökmem.
şiddete karşıyım ama laftan anlamayan birinin hakkı kötekdir. bazı insanlar ancak dayaktan anlıyor. efendice davranınca bağzıları laftan anlamadığı gibi birde seni ezik korkak olarak görüp üstüne üstüne geliyor. örnek veriyim elemanın biri habire bana sataşıyordu lafla felan bende yaşı büyük diye sesimi çıkarmıyorum alttan alıp sabır çekiyorum. birgün bir ortamda tartışma çıkardı. üstüme yürüdü tam hamle yapacam hemen beni tuttular sakinleştirdiler felan çıktım gittim ortamdan. sonra arkamdan atıp tututuyormuş. beni tanıyan ortamdakiler bunu uyarmış sopayı çalar bak biz tuttuk hatıra ses etmedi bu sefer bizde karışmayız bizede çatar diye. belli bir süre sonra bunu gördüm abicim nasılsın, gel bir çayımı çorbamı iç bir yalakalık yapıyor.
kendimi sözcüklerle ifade ettiğimde karşımdaki insanın ısrarla beni tahrik etmesi sonucu daha önceden ona beslediğim nefreti kullanarak tekrar tekrar tahrik etmesinden dolayı ve hala daha uğraşınca da kayışın kopması durumu.hayatımda bir kez fiziksel şiddet uyguladım evet ilk ve sondu.
yalnizca aptal olmasi yeterli bir nedendir.