bugün

tam başlığı gördüğüm de böyle şeyler gta vıce de olur diycektim zaten öyle olmuş.
ben her çaresiz kaldığımda panzer yazıp, panzere atlarım ve ortalığın tozunu kaldırırım.
(bkz: judge dredd)
gta vice city polisidir.
en büyük küfürleri ağızdan çıkarttıran, görevin yarım kalmasına neden olup kalpte bir burukluk; yüzde ekşi bir ifade oluşturan polis.
can sıkıntısından nostalji yapıp bi gta 3 oynayayım dedim. ilk görevleri yaptım. bayağıdır oynamamanın verdiği merak ve heyecanla tam havaya girmişken arabasını altından aldığım bi vatandaş aslında haklı olarak gelip bana vurmaya başladı. lan şifre neydi derken bir de baktım ağzım burnum kan.. iki tane de ben vurayım dedim, bir de baktım ki polis ateş ederek koşuyor üzerime üzerime. lan polisten kurtulma şifresi, sağlık şifresi bilmem ne derken bir de baktım ölmüşüm, görev yarıda kalmış.. git şimdi işin yoksa taa diğer şehre. ben intikam almaz mıyım ulan sizden!
gel de küfür etme, gel de inadına öldürüp öldürüp şifreyle atlatma bu polisleri..
not: oyunda yaşanmıştır başta da söylediğim gibi. vay ipneye bak polislere ne diyor diye naralar atıp eksiye abanmayın bu yüzden. *