1. 49.
    Bir ay çorba içirmişlerdi en son onu hatırlıyorum.
    1 ... zamparanin olumu
  2. 50.
    Küçükken ağaçta benim bulunduğum tarafa gelmeye çalışan arkadaşımı itmiştim. Dalı kırabilirdi o yüzden yani. Dal kırılmasın diye oğlanın kolu çatlamıştı orasını pek düşünememişim.
    1 ... fahreinayt
  3. 51.
    Kavgaları es geçiyorum onları isteyerek verdim.
    Lisede sınıf başkanını tavana atıp tutamadım çocuğun kolu 3 ay alçıda kaldı. Kötü tarafı basketbol oyuncusuydu okul takımında.
    2 ... mortimer
  4. 52.
    Bıçaklamaktır.

Bana sapladığı pıçağı cüneyt arkın edasıyla çıkarıp ona saplamıştım.
    5 -1 ... fikri firar
  5. 53.
    -kardesin ve annenin kafasını tasla yarmak.
    -lisede arkadasın suratına yumruk atıp gozlugunu kırmak.
    -izmir'de calıstıgım donemde is arkadasımla kavga ederken elime gecen sopayla sag omuz kemigini kırmak.
    -insan olmasa bile bir kecimizi kazara tasla oldurmek
    -ve yine insan olmasa bile avcılıgı tamamen bırakmadan once sayısız keklik, tavsan, karatavuk ve ardıc kusunun canını almak.

lan bildigin zalimmisim ben baya.
    2 -5 ... abaninaltindakisopa
  6. 54.
    1 kişiyi öldürmüştüm..
    1 -11 ... hadi hakan
  7. 55.
    orta okulda canımı sıkan bir oğlanın saçından tutup kafasını eğdirdim, yere yatırıp tekmeledim falan bir daha bana yaklaşamadı.bunu seçmeli derslerin olduğu gün yapmıştım yani hepimiz farklı sınıflardaydık, teneffüste boş olduğunu sandığım bir sınıfta yapmıştım ama benden nefret eden ve sinirimi bozan inek egolu kız soru çözüyormuş o da korkmuş. baya işime gelmişti iyiki yapmışım.
    5 ... ultra minyon
  8. 56.
    alfa erkek arama başlığı.

henüz rastlanmadı.
    ... darth zannah
  9. 57.
    6 kaburga. Birbaşkasının 1 adet kolu (yanlışlıkla)
    efendi adamımdır da işte napcan. hayat geldi ve o anlar da yaşandı. olacağı varmış.
    ... akindofnsfw
  10. 58.
    Küçükken ettiğimiz kardeş kavgalarını saymıyorum. Lisedeyken bir ara önümdeki kıza piçlik olsun diye tek tek saçlarını koparıyordum. Bir de bir arkadaşımla şakasına güreşirken yanlışlıkla yumruk atıp dudağını patlatmıştım. ikisinden de pişman değilim. Yine olsa yine yapmam. Ne diye birisine zarar vereyim ki. Efendi bir çocuk olduğumdan dolayı mecbur da kalmadım. Evet. Teşekkürler.
    3 -2 ... baba kreyzi