bugün

belki de umut vermemiş olan kızdır, hemen cephe almaya gerek yok ancak erkek için her türlü hüsrandır.
sokağa çıktığımızda karşımıza çıkan 10 kızdan 9'udur. kadınlar eleme usulü çalışır zira. 5-10 adayla başlayıp belli bir süreçle birlikte 2 ya da 1'e indirirler bu sayıyı. çünkü onlar "kadın bencilliği" hastalığından muzdariptir. bu hastalık onların bazı ahlaki sorumluluklarını yerine getirmelerine mani olabilir.
biraz gideri olan tüm kızlarda olabilitesi yüksek eylem.
Tek kelime ile özetlenebilir ama belki umut verdiği erkek aşık olmuştur, kelimeyi aklının ucuna dahi getirmez.
(bkz: aldatılan kadın)
Bunların bi de erkek versiyonları vardır ki her türlü hakareti hak ederler. Umarım bunların ikisi birbirini bulur ve cezalarını kendi verirler.
Kadınların bir çoğunda bu özellik var. Boşta olduklarında bütün imkanları fırsatları değerlendirmeye çalışırlar. Ama taa ki daha iyisi çıkana kadar o daha iyisi çıktığında sizi umudunuzla başbaşa bırakırlar.
Aynı şeyi erkek yaptığında ise onların gözünde şerefsiz erkek olursunuz. insanların hayalleriyle umutlarıyla oynayıp sonra ben sana bişey vaat etmedim ki moduna girerler. Bu benim gözümde bir insanı öldürmekle eş değerdir.
Belki de siz saçma bir şekilde yakınlıkları, sıcak kanlılığı yanlış anlıyorsunuz. Orospu kendini para karşılığı satan kadınlara deniyor uyandırayım dedim. Öyle umut vermeyle ya da vermemeleyle kimse orospu olmaz.
bulut bir umutsa, umut bir buluttur.
güncel Önemli Başlıklar