1. 1.
  kendinle çelişmek ve akabinde eşşekliktir.
  ... agacatirmananzurafa
 2. 2.
  insanı kahredecek olan bir durumdur.
  bazen bilirsiniz o sizin ruh eşinizdir, birbirinize deliler gibi aşıksınızdır ama olmamıştır. vazgeçip hayata dönemk istersiniz ama onsuz hayat yoktur. bu durum çok kötü bir durumdur.
  ... le ronronrement
 3. 3.
  .hani biri bazen canınızı çok yakar ama bir o kadar da çok sevdirir kendini size ve sizin ayrılalı üzerinden aylar geçmiş olmasına rağmen hala ondadır ya seviyorsunuzdur delice, ama o sizi unutmuş hatta üzerine bir ilişki bile yaşamaya başlamıştır . Onun umrunda olmasanız bile bir türlü vazgeçemezsiniz ondan.
  Acıtır..
  Acıtır..
  Ve daha fazla acıtır içinizi.
  3 ... olu bar filozofu
 4. 4.
  ...ve genelde o coktan vazgeçmiştir sizden.
  3 ... mavibey
 5. 5.
  elinizde imkan olsa asla bırakmayacağınız, ömrünüzü adıyacağınız birisidir. şartlar gereği vazgeçmek zorundasınızdır. hiçte kolay değildir vazgeçmek. el telefona gidip gelir, ne yapacağınızı bilemez bir halde anlamsız bir boşlukta dolanıp durursunuz.
  4 ... serkann
 6. 6.
  insanın ruhunu yerden yere vurduğu durumdur.
  3 ... amanyarabbi
 7. 7.
  ya da kısacası "kara sevda".
  2 ... umudayolculuk
 8. 8.
  (bkz: muptela)
  (bkz: bağımlı)

  Arada oluyo böyle de vazgeçiliyo sonunda.
  ... passionate
 9. 9.
  bir arafta kalakalmaktır. berbattır. cok seviyor, cok aşık olmaktır. kendine milyonlarca küfür saymak, o küfürlere kulak asamamaktır. ölüm gelsin artıktır.
  ... nickiniyerim
 10. 10.
  gerçekten nar-ı aşkta yanmak ve yare her defasında daha çok aşık olmaktır. onsuz nefessiz kalmak ve ancak onunla mutlu olmaktır. can-ı cihanına canını kurban etmektir.
  ... dildilpakistan