bugün

ben osuruyorum, elimde değil.
Vallahi ben iki büklüm kalıyorum. Karnım ağrıyor. 25 yaşıma geldim. Ne yazsam da dikkatini çeksem diye iki saat düşünüp yine de bir bok bulamıyorum.
Gerizekalı gibi sırıtmaya başlıyorum,en saçma esprilerine bile kahkaha atıyorum.
Salak oluyorum. Evet.
Ondan soğuyacak şeyler arıyorum bulursam iyi ama bulamazsam öyle hoşlana hoşlana bir hal oluyorum. Genelde sonuca varmıyorum.
Hoşlandığımız için seviyoruz (bkz: )Konuşamıyoruz.
çiftleşme dansı.
Onu sen ne bilecen o kariyla benim aramda.
Mal'a bagliyorum o kisinin hayatini karartiyorum istemeyerek sanki beni güçsüzlestirecek diye düsman belliyorum galiba ben itin tekiyim.
Aklimda deli sorular.
Halıya sıçıyoruz.

Hayırlı forumlar.
Sıkça aynı ortamda bulunmaya çalışıyorum. Arkadaş gibi davranıp arkadaş ortamlarıma davet ediyorum. Sonra da arkadaşlarımdan birine kaptırıp mal mal bakıyorum.
Bir ortamdaysak ve güzel bir espri sonrası herkes gülüyorsa gözlerine bakarım eğer ona da gülüyor ve aynı anda bana bakıyorsa işareti alır yıldırım orduları grup konutanı edasıyla yardırırım hoşlaştığıma.
Ya agzina siciyorum ya da tersliyorum. Korkularim var sayin sozluk.
Eğer bir yerde görüp beğenmişsem,

Salak salak bakıp sırıtıyorum, birde gözlerimi ondan alamıyorum..

Eğer sohbeti sarmışsa sadece mesajlaşma ve konuşma varsa,

Yine salak salak sırıtıyorum her mesaj arama ya da ona dair ne görmüşsem o an.
Belli ederim.
Belirsizlik sevmiyorum o da beni sevecekse sevsin.
Söylüyorum. içimde kalacağına direk söylerim. En fazla laf yerim. Sonrasında efkar yapacağıma söylemek daha güzel be!
Her gördüğüm yerde kaçarım çünkü salaklık böyle bir şey.
Onceleri hoslandigim biri oldugunda tek yaptigim bikac kere onu kestigimi , onunla ilgilendigimi belli etmek oluyordu. Sonralari kendileri dolanmaya basliyor zaten etrafimda. Sonradanda benim hevesim kaciyordu. Oyle tuhaf durumlar işte.
Atar gider yaparım kızarım.
Götüme sokuyorum.
açılmayı deniyorum mesela. sonra ne mi oluyor? çok geçmeden soğuyorum, uzaklaşıyorum, anlıyor musun beni?!
içimize atıyoruz. hoşlanmak ya da sevmek fark etmez, her ikisi de kırılıp paramparça olmaktan korkmaya dönüştü.
gelecek gormuyorsam icime atip unutuyorum. Gelecek goruyorsam belli ediyorum. Belli edip de bekledigim cevabi alamazsam yine icime atip unutmaya calisiyorum : ) Algoritma bu sekilde.
Genelde karşımdaki insanın bunu anlamaması için çaba sarfediyorum.
istemeden de olsa stalklıyorum. Eğer sürekli aynı ortamda bulunduğum bir insan ise mutlaka en sevdiğim kurabiyelerimden ona da yaparım.
Klasik hediyem vardır benim; sadece sevdiğim ve değer verdiğim insanlara yaptığım el emeği bir anahtarlığı onun için yapar, ona hediye ederim.
Onun haricinde bu durum belli olmasın diye saçma saçma davranırım, hızlı konuşurum istemeden de olsa. Genellikle kızarırım zaten, söyleyemem de ben böyle şeyleri.
Sonra unuturum zamanla, aklıma Bile düşmez.

Şimdi düşündüm de, ben farkında olmadan ne çok şey düşünüp yapıyormuşum.
Neden hoşlanıyor olduğunu öğrenmeye bakıyorum. Ortak ilgi alanları varsa o yöne kanalize oluyorum. Sırf hoşuma giden kızlar okuyor diye satın alıp okuduğum çok kitap olmuştur.

Konuşurken konu o kitaba geldiğinde kitaptan bahsediş şekli nasıl biri olduğu konuda ipucu veriyor. Fiziksel beğeni tamam ama 3 gün sonra sohbet bitecek gibiyse ben o topa girmem. Konuşma odaklı bir insanım ben.