bugün

"birinci ve ikinci nesil iyidi ama cevresi kotuydu." *
kurt kocayınca çakalın maskarası olurmuş.

kaynak : kurt cobanı
gülmek için kaynak : popom
(bkz: birinci nesil geldi sozluk bozuldu) *
(bkz: molped i olan var mı)
çok çok kaliteli(!)entryleriyle sözlüğü şenlendiren bir yazarın serzeniş dolu, isyan dolu entrysini içeren başlık.
(bkz: kalitesiz yazar yoktur az vodka vardır)
sözlüğün demirbaşları oldukları için ayar vermek kalp kırmak istemiyorum ama sözlük genelinde yazılanları okuyup mantık süzgecinden geçirdiğimde bu sözlükte çok kalitesiz birinci ve ikinci nesil yazar görüyorum. zaten çoğu sanki bize düşen görev bitti sözlüğü uzaktan izlerim hocam moduna girmiş oluşuma artık bir şeyde katmıyor. e o zaman ne zikime online oluyorsun. hala yazan üretenlere sözüm yok sayıları az ama gene bir şeyler karalayıp ortama girmeye çalişiyorlar ama yok aşı tutmuyor sanki. oysa diğer nesillere bak, kuru kalabalık diyemezsin kesinlikle sözlüğü ayakta tutmak için çırpınıyorlar. neyse buradan son kez sözüm size ehtiyarlar kendinizi toparlayın saygzımız neslinize yoksa çok canlar yakarız.

baştan edit: ulaa yetkilerde sizde biliyorum, don kişot'luk yapmak gibi bir amacım yok ama bu yazıdan sonra uçarsam bu iyiden iyiye çürümenin ve kokuşmuşluğun gösterimi olur..