1. 1.
  biliyoruz ki seks "normal" kabul edilen herkese zevk veren bir eylem. öyle ki insanların birçoğu bu eylem uğruna, seks uğruna yitip gitti. günümüz türkiye'sinde seks yapmanın eskiye nazaran iyice tabulaşması, toplumun muhafazarlığı geçip iyiden iyiye baskıcı bir hale gelmesi de herkesin kabul edeceği bir diğer gerçek. bu açıdan bu zirvenin diğer tüm "sıradan" zirvelere kıyasla devrimci bir yanı da var. bu zirve sadece bir zevk zirvesi değil aynı zamanda başkaldırıdır. bu, oldukça zevkli bir başkaldırıdır.
  sözlüğün devrimci ve yenilikçi tüm yazarları ve aynı ruha sahip, bizlerle ortak düşünceleri paylaşan arkadaşları katılabilir.
  birincisi düzenlenecek seks zirvesinin tarihi kadınlar günü olan 8 mart, yeri istanbul'da güzel bir villa. ilk zirve için katılımcı sayısı 28 kişiyle sınırlandırılmıştır. ileriki zirvelerde bu sayı elbette artacak. zirveye sadece heteroseksuel erkekler ya da kadınlar değil, lezbiyenler, gayler, transseksuel ve crossdresserler gibi tüm cinsel gruplar da davetlidir.
  katılımcılara ücretsiz ve sınırsız içki ve yiyecek servisi yapılacaktır, ayrıca katılımcıların ulaşım giderleri, fantezi ürünleri, kıyafetleri gibi giderler de organizasyon yöneticileri tarafından karşılanacaktır.
  katılmak isteyen yazarlar buradan ya da dm'den iletişime geçebilir. katılımcı sayısı yukarıda belirtilen cinsel gruplara göre kontenjanlara bölünmüştür. kontenjan sayılarıyla ilgili duyurular ilerleyen günlerde yapılacaktır. ayrıca katılım hakkı kazanan yazarlar için ortak bir whatsapp grubu kurulacaktır.
  gelin ve hep beraber bir devrim yapalım, özgürlüğün çığlıklarını herkese duyuralım!
  1 -1 ... ayipdenenbisey
 2. 2.
  hepinizi sikerim derken ben bunu kastetmemiştim ama...

  bir zirve. katılmayacağım, evet.
  2 ... narcissistic
 3. 3.
  ayipdenenbisey var ya.
  2 ... gethere
 4. 3.
  bu konuda ayıp denen bir şey yok!
  1 ... ayipdenenbisey
 5. 4.
  Zall da katilirsa katılırım.
  ... fait saik kabasiyanik