1. .
  paranoya olmuş yazar sözü.
  2 -1 ... kaytan biyikli dilber
 2. .
  kesinlikle doğru olan düşünce..
  kimse görmese o görür. *
  3 ... iceri terligi
 3. .
  formata aykırı bir entry yazılır ve atmışdan geriye doğru sayılır, sıfır olduğunda hala silik yanmıyorsa rahat bir nefes alınıp bu paranoya düşüncesinden sıyrılır.
  1 ... exiq
 4. .
  iki çeşidi vardır bu takiplerin;

  1- siz entry'nizi yazdığınızda hemen oylanır*, bu demektir ki sizi düzenli olarak okuyan birisi var.

  2- sürekli formata aykırı, bir yerlerden alıntı entry girersiniz, bunu farkeden bir gammaz da ilk bir kaç entry'nizi gördükten sonra(daha doğrusu arka arkaya birkaç entry'nizi sol frame de görüp gammazladıktan sonra), açar sol frame'e bütün yazılarınızı, teker teker okur, gammaza müsait olanları gammazlar. bu da entryler'inizi birinin izlediğinin göstergesidir.
  1 ... kutupsal form
 5. .
  (bkz: kedidir o kedi)
  6 -1 ... fatal
 6. .
  (bkz: biri bana asik)
  2 -1 ... cooldiver
 7. .
  var böyle bir şey dediğim, doğru olduğunu az sonra ıspatlayacağım söylem. şöyle ki daha dün farkettim ki birisi girip en beğenilen entryleri bölümümde yazan tüm entrylerimi sırasıyla kötülemiş. haliyle liste allak bullak. insan böyle bir ekstra durumda emin oluyor tabi aylar önce yazılmış entrylerin* bir günde hepsinin eksi oy olmasının bir insanın yaptığı gıcıklık olduğunu. ama sağolsun kedinin biri hepsine artı oy vermiş sonradan.**
  3 -2 ... st27
 8. .
  (bkz: biri bizi gözetliyor)
  2 ... linka
 9. .
  (bkz: seovinin kol gezmesi)
  ... usualsuspects
 10. .
  hacı biri entrylerimi takip ediyor ve gammazlıyor hemde seri seri. bu kadar gammazlandığımı hatırlamıyorum kesin mahmuttur.
  2 ... mystique