bugün

Tecavüzcü seri katillerin kurbanlarının üzerinde ve geride bıraktıkları işaretlerle güya psikologlara ve polislere anlatmak istedikleri şey. Aslında kendileri hiç istemiyorlardır da hakim olamıyorlardır iradelerine o yüzden dışardan birileri onlara stop demelidir. Vah vah az daha yazarsam ağlayacağım.
yıldırım demirören başkanın futbol federasyonu'nun başına geçtiğinde söylediği iddia edilen söz. söylemiştir amk beklerim ondan..
(#10559422) işte içimizdeki irlandalılardan biri.
(bkz: biri beni tortursun)
efsanevi maske repliği. çocukluk yıllarımın favori çizgi filmi olan maskede bu sözleri duydukça maskenin yenilmezliğini bir kez daha hatırlar ve yüzümde ufak bi tebessüm oluştururdum. (bkz: ne günlerdi be)
sözlükte tanımlamama hastalığının yayılmasından sonra küçük beyinli yazarlara ayar verme yarışındaki kaliteli yazarların edindiği slogandır.
bas agrısyla ne yazdıgını bilmeden sürekli entry giren ve fakat bunu sonlandıramayan yazar feryadı. *
frenleri boşalmış kamyon soforunun feryadı.
abur cubur karavana sam'in bugs bunny'i gördüğü zaman sarfettiği cümle. ardında iki silahını çıkarır ve g.t kadar boyuyla millete artislik yapmaya başlar.*
avrupa yakası kübilay ının komik deyişi.
(bkz: biri bizi durdursun canım)
(bkz: Somebody stop me)
Maske Jim Carey nin unutumaz repliğidir.
avrupa yakası'ndan kubilaylaylay repliği.* bir diğeri için
(bkz: çok eğlenmiş gördüm kendimi)
(bkz: some body is stop me !)
iğrenç espiri yapan userın yıldızlı bakınızda kullandığı söz
deliler gibi entry giren yazarın, entry girmekten kendini alamaması halinde sarfettiği söz
insanın kendisini durduraması halinde sarfettiği haykarış.
the mask' da jim carrey' nin "somebody stop me!" şeklindeki çığlığının türkçesi.
sozluk için soylendiginde akla iki ihtimal gelir;
1- delikenlımuhendis gibi mod isen, bu başlık soylenir ve sozluk yazarları ben silmekten usandım siz ebuk girmekten usanmadınız. dogru durust yazın yoksaformatlarım seklinde tehdit eder.
2- uuser gibi bi şeysen sozlugu entry başlık manyağı yapacağım' dan sonra soylenir.
yemek yememesi gereken kişilerin kuduğu cümle.
çizgi film kahramanı maske nin ünlü repliği.
güncel Önemli Başlıklar