bugün

iki farklı zaman... iki farklı durum...
hiç unutmam bilim adamlığı okulunda okurken bir yandan da, çalışıyorum. Çalıştığım yerde bilim adamlığında okumayan hoş bir kız var. O zamanlar bilimin en önemli şey olduğunu düşündüğümden, kızlarla ilişkiler konusunda oldukça yavaşım. Bg bangdeki sherman da demeyelim de, * o kıvama yakın biriyim. Kendisinin de benden hoşlandığı konusunda kanıtlanmamış düşüncelerim mevcuttu.

Böyle ismi koyulmamış bir jestleşme yaşadık bir kaç gün boyunca. O "birinden hoşlanıyorum" diyor. "Aaa kimden hoşlanıyorsun" diyorum. * Böyle giderken giderken, bir gün ben senden hoşlanıyorum dedi. Ben de günlerdir bu kelimelerin ağzından dökülmesini bekliyordum.

Tepkimse şu oldu.

Çok teşekkür ederim ama, biz arkadaşız. Ben senden hoşlanmıyorum.

O an ne olduysa oldu. Ama ulaşmayı düşlediğime ulaştığımda, ona karşı hiç bir şey hissetmemeye başladım. bir saniye önce kalbim heyecanla çarparken bir saniye sonra normal devinimine devam etti..

Bu benim en anlamadığım olayların başında gelir. Kaçan mı kıymetlidir, içimizdeki vahşet, kaçanın etinin daha lezzetli olduğunu mu düşünür bilemiyorum.
Havucu kovalayan eşek olmak mı rolümüz?

Sebep ne olursa olsun. Bazen oluyor böyle şeyler.

Hadi eski formatımla bitireyim.

Biz buna shit happens diyoruz.
duruma göre, karşıdaki kişiyi önce umutlandırıp sonra o kişiye ayar vermek ya da karşıdaki kişiyi önce korkutup sonra rahatlatmak biçimlerinde gerçekleşir.
gelen kişinin bununla idare edicen artık diye cevap verebileceği şarkı sözü kıvamında cümledir.
gerçekten biri bana gelsin diye beklenilen bir durumdur, aslında etrafınızda size gelebilecek birileri vardır fakat etrafınızdaki o kişi ya da kişiler 'biri bana gelsin' deki o 'biri' degildir.o da gelmeye heveslidir, bir adım atsanız gelecektir ama o degildir işte...bu durumda evet, 'biri bana gelsin ama o sen degilsin' cümlesi mantıklı olacaktır.*
yalnızlıktan sıkılmış insanın artık evirip çevirip bir şeyler yaratma çabasıdır.

duaları kabul olmuştur fakat bir yerde bir ibnelik, bir aksaklık vardır istediği şey olmuştur lakin yalnış olmuştur.

-aha ben geldim canım.
*hangi gezegenden geldiysen oraya git lan...
güncel Önemli Başlıklar