1. 1.
  ne ekşi sözlük klonu, ne de private sözlük gibi ziyaretçi defterini andıran bir sözlük; tasarımı tamamen özgün olmakla birlikte, 3harf sözlük, bu sözlüğün bir klonudur.
  3 -1 ... kes ulan
 2. 2.
  harbi sözlük.
  2 -1 ... ajdaros
 3. 3.
  sözlükler dünyasında en kendine özgü sözlük. sadece kaliteyi barındırır. burda olduğu gibi çirkeflik yapan yazar, bir dakika bile barındırılmaz, itina ile melekler adasına gönderilir. hayatta farklı pencerelerden bakan yazarlar da dahil olmak üzere herkes birbirine çok yakındır.
  2 -1 ... peaceful
 4. 4.
  diğer bütün sözlükler, gerek görünümü, gerekse kullanım fasiliteleri açısından tamamen birbirinin kopyası iken, birebir sözlük herşeyi ile kendine özgü ve orjinaldir.
  2 -1 ... peaceful
 5. 5.
  farkını burda bile ortaya koyan sözlük. tüm sözlük başlıklarında küfürleşmeler atışmalar olurken birebir başlığında tüm entryler gerçek sözlük formatıyla girilmiştir. kendine özgü olması ve sıcak ortamıyla hepsinden farklı bir yere sahiptir.
  2 -1 ... kullanici adi
 6. 6.
  tasarım ve dizayn olarak diğer sözlüklerden oldukça farklı olan sözlük. Her geleni yazar olarak kabul etmek yerine inceleyip içeriğinde gerçekten yazar olma kabiliyeti barındıran insanları kabul edip, gerisini çürük elma diyerek silen sözlüktür. ortamı oldukça hoştur günden güne de çıtayı yükseltmektedir. (silinmiş yazarların sayısı hepsine örnektir)

  Ne diyelim yolları açık olsun, biz uludağ'a doğru sigara içmeye devam edelim..
  2 -1 ... mesut
 7. 7.
  hız problemlerini çözüp, bünyelerinde online sözlük zirvesi düzenleyen sözlük. sözlük dünyasına yeni bir zirve çeşidi kazandırmışlar..
  2 -1 ... mesut
 8. 8.
  kendine özgü bir tarzı olan yavas sozluk.bu yavaslıktan dolayı cogu yazar cok gerekli olmadıkca oy fasilitelerini de kullanmıyorlar.yeni gelenlere bir hosgeldin mesajını veya entrysini bile yazmaktan aciz yazarlarla dolu sözlük.
  3 ... vegmas
 9. 9.
  halaluya denilesi sözlük..
  http://www.birebir.net
  1 -1 ... mesut
 10. 10.
  ole fazla geyik yapılmayan anketin yapılmadıgı tek sozluk.*
  1 -1 ... radioslave