bugün

(bkz: seç beğen dırdırını çek)
çoktan seçmeli bir durumdur. 3 yanlış bir doğruyu götürür. elde kalır bir. aha da odur.
(bkz: beni seç beni seç)
(bkz: seni seçtim pikachu)
e)hepsi, seçeneği olup olmadığı da değerlendirildikten sonra yapılması gereken tercih.
bir çeşit sınava tabii tutulmuş olan kızlardan muhtemelen bir ya da birkaçının kalbinin feci kırılacağı, ahının alınacağı durumdur.*
(bkz: pazardan meyve mi seçiyorsun)
Birden fazla kız arasından seçim yapıp evlenmek; bu bir erkek için bulunmaz bir nimet gibi gözüksede aslında seçimin kızlar tarafından yapıldığınında bir göstergesidir.
Erkek kendisini her zaman mutlu edebilecek birini arama sonucunda kendisinin istediği düzeyde birini bulmak için baya uğraşır. bu uğraş hayatı boyunca kendisine sürekli kol kanat geren ANNE' sinin özelliklerinde birini veya yakınını bulana kadar vevam eder.
Ama bu kızlar için geçerli değildir. Kızlar sadece kendisini garantiye almak ve gelecek nesil için iyi bir gen armaktadır.Bu arayışlar içerisinde mutlaka istediğini %90 bulur.
Bulamaz ise bulduğu ile yetinmesinide bilir.Yetinmez ise aldatmasını iyi bilir.
ERKEK'te bunu asla anlayamaz...:)
seçim yapamadığınız zaman,bir tarafın durumdan haberi olması durumunda ayvayı yemenizdir...
yarışmacı adaylarının hangi kriterlere göre seçildiğine bağlı durum. (bkz: biz evleniyoruz)
güncel Önemli Başlıklar