1. 1.
  medeni kanunda ufak bir degisiklikle gerçekleşebilecek hadise. müsade edilen eş sayısı 4'e * * çıkabilir.
  2 -1 ... basri
 2. 2.
  (bkz: islami bilgisi kulaktan dolma bilgiler olan insan)
  (bkz: islamı anlamak)

  en önemlisi için;

  (bkz: islamı yaşamak)

  edit:dur bir soluklan yiğidim, bir entry saniyesinde de kötü oylanmaz ki..*
  3 -5 ... xiphoideus
 3. 3.
  trt-1 , yıl 2010 * , ankara esenboa'dan naklen yayın :

  ''eveeet sn seyirciler, şimdi abd başkanı sn bush ve esleri hanfendi uçaktan indiler. simdi de sn bush'un esi sn cumhurbaskanımızın elini sıkıyor. şimdi de sn cumhurbaşkanımızın eşinin elini sıkıyor. ve şimdi de sn cumhurbaşkanımızın eşinin elini sıkıyor. ve şimdi de sn cumhurbaşkanımızın eşinin elini sıkıyor. ve şimdi de sn cumhurbaşkanımızın eşinin elini sıkıyor. ve şimdi de sn cumhurbaşkanımızın eşinin elini sıkıyor. ve şimdi de sn cumhurbaşkanımızın eşinin elini sıkıyor.'' * * (bkz: esli cb protokollerinin normalin 4 katı uzaması)
  1 -1 ... basri
 4. 4.
  (bkz: first lady)
  (bkz: second lady)
  (bkz: third lady)

  herhalde bunun gibi bir şey olurdu. *
  3 ... deli bozgun dolu dizgin
 5. 5.
  normal vatandaşların da aynı medeni kanun değişikliğinden yararlanabileceğinin göstergesidir.

  Hatta dört tane hatun almak yasal zorunluluk haline getirilmelidir.

  Yasanın gereğini yerine getirmeyenler şiddetle cezalandırılmalıdır.
  ... kizilmaske
 6. 6.
  abdullah gül'ün islamın emrettiklerini yaşamasını alıp, islam'da bazı durumlarda tavsiye edilen ama günümüze ters düşen ve islamı kötü göstermeye yönelik kullanılan çok eşlilik durumuyla karıştırarak abdullah gül'e çamur atmada kullanılabilecek farazi durum. şimdi de stewie'nin brian'a yaptığı şakaya kulak verip benzerlikleri buluyoruz:

  Stewie: "Ah! You've got a date! What's his name? You see, you see what I did? I made it seem as though you were a homosexual. Haha. That's funny to me."

  http://youtube.com/watch?v=EKcPH5_M9uI+
  ... curufinwe
 7. 7.
  Kuran'ın şu ayetini uygulamış cumhurbaşkanı olması durumunda meydana gelecek durumdur.. Ayet;

  --spoiler--
  Eğer yetim (kız)lar konusunda adaleti yerine getiremeyeceğinizden korkarsanız, bu durumda, (onlarla değil) size helal olan (başka) kadınlardan ikişer, üçer, dörder olmak üzere nikahlayın. Şayet adaleti sağlayamayacağınızdan korkarsanız, o zaman bir (eş) ya da sağ ellerinizin malik olduğu (cariye) ile (yetinin). Bu sapmamanıza daha yakındır. (Nisa Suresi, 3)
  --spoiler--

  yani kuran ne diyor, eğer adaleti sağlayacağına inanıyorsan 4 e kadar ben sana izin veriyorum.. bunu dediği için de eleştiren birçok aklı evvel kendini modern sanan ama köhne bir zihniyetin savunucusu olan bir çok insan vardır.. kuran, evlenin ondan sonra eşinizi sokakta, parkta hatta ileri giderek laleli'de aldatın demediği için ilkel değil mi? ehehehe 4 taneye kadar serbstmiş abi islamda deyip kikirdeyip kadın haklarından, erkek-kadın eşitliğinden dem vuran modern görünümlü cani insan, sen değil misin ki eşini aldatmayı büyük bir onur sayan, sen olmasaydın eğer genelevler olur muydu? bu mu sizin kadın-erkek eşitliğiniz, evlenip sonra bir de arada sırada geneleve uğramak mı? kadın satışına destek olup sonra da bıdı bıdı etmek mi? utanın bence utanın.. islamın kadına verdiği değeri sizin yazdığınız hiçbir anayasa veremez, sizin anayasalarınız kadın satmayı sosyal eşitlik olarak görüyor, maalesef..
  1 ... xiphoideus