1. ?.
  birden fazla uyelik alıp kendi gidince onlarında arkalarından sürükleyen yazarlardan farkı yoktur.hatta bunlar başlıktaki tiple aynı kişilerdir. ruh ikizlerine'bu sözluk benim içinde bitmiştir' dedirten.. kendini haklı çıkaran yazarlardan farkı yoktur.ama bu tip yazarlar iki gün sonra sözlüğe dönerler.*tecrübeyle sabittir bu.
  3 ... machados
 2. ?.
  (bkz: rasko)
  1 ... kml
 3. ?.
  beğenilmeme kaygısı yaşıyan kişilerin yaptığı iş.kimin yaptığı önemli değil,genel olarak söylüyorum,aynaya bakıp "ben dünyanın en güzel insanıyım" demek gibi bişi.
  1 ... elendil
 4. ?.
  bunu yapan, hotornot.com da kendi resminin altına "you are soo hot,please be mine ohsshhh" yazan insanla aynı karakterdedir.
  1 ... ratata
 5. ?.
  (bkz: masturbasyon)
  6 ... cartman
 6. ?.
  (bkz: aşağılık kompleksi)
  (bkz: yükseklik kompleksi)
  1 ... no leaf clover
 7. 1.
  onlar ki ayarı yediklerinde ne yapacaklarını şaşırıp,olmayan aklını da kaybedendir,zavallıdır,kendisine emanet edilene hıyanet edip ,adam gibi tartışmaya yetecek potansiyeli olmadığından çirkefe bulaşanlardır,gücü yetmeyenlerdir,insanların özellerini kurcalayıp sinsice hareket eden bunun kendileri için ne kadar küçük düşürücü olduğunun farkına varmayacak kadar aptal ve gurursuz olan ve de utanmadan gelip ahlaktan,etikten(!) bahsedenlerdir....evet yukarıda yazılan ve tanım olarak girilmiş bütün entryler doğrudur,aynen katılmaktayım........
  1 ... panapa
 8. 2.
  acınası ama sadece acınası tip... üzünülmesi gereken ve sonrasında "hade ordan laeanm" denilip arkada bırakılması şart olan şahsiyet...
  ... radikalcevap
 9. 3.
  her türlü sakat bir olaydır. bir kere iki üyelik almak yasak. sözlükten uçurulma nedeni olarak biliyorum ben. hadi onu geçtim kendi kendini övmekte neymiş? nasıl bir ego tatminidir bu anlamadım.
  (bkz: bunu yapan insan olamaz)
  ... istanbul icin efkar vakti
 10. 4.
  (bkz: sığırcan)
  1 ... no leaf clover