bugün

her sey tikirinda guzel guzel giderken birden bire tek kelimelik cumleler kuran konuyu oldukca ciddi seylere getiren bakanlik mustesarina mektup yazar gibi mesaj atan insandir. neye ugradiginizi sasirmaniza neden olur. gece gece beni uzendir. uyku girecek mi bakalim gozume..
tam anlamıyla fazla değerden kalkan göt.
Kafada bitirmiştir diyorum.
sıcak hava yüzündendir. bu sıcakta serinlik vereyim bari demiştir belki.
Dövmek istediğim insan. Gıcık,sinir bozucu,pislik.
Birdenbire soğuk davranmıyordur, sen öyle sanıyorsundur.

Biriktirmiştir.
uzun zamandır peşinden koştuğu kızla baş başa yatakta hafta sonu geçiren adamdır. daha neden arasınki?
normal insandır. alışılagelmiş bir hareket yapıyordur. evet.
Kızsa senden zenginini bulmuştur.
tribal enfeksiyona tutulmuştur dediğim insan.
Kendi bilir acaba kimin umurunda.
(bkz: ikizler burcu)
Benim bu. Çok samimi olduğum bir anda, anında buz gibi soğuyabilirim. Samimiyetinden şüphe duyduğum en ufak bir söz, en ufak bir bakış, tek bir kelime ile. Ben sonsuz samimiyetimi sunduysam, o an kalbim temizse (ki nadir anlardan biridir) karşımda gördüğüm een küçük karaltıyla bir anda kalbimdeki bütün ışıkları tek bir hamleyle söndürebilirim. başıma ne geldiyse bu huyumdan geldi zaten.
Kararsızdır. Düşüncelidir. Aran hemen ya bozulur ardından ya da daha da güzelleşir çelişkili bir durum...
Karakter bozukluğu yoksa sıcak davrandığı başka biri olmuştur.
Başkasını bulmuştur.
Saçma salak triplere giren insan modelidir. Ben de yapıyorum bazen istemsizce birine çok sinirlenince ama yine de saçma bir eylem, yapmayın öyle gidin konuşun bence.
yaptığınız bir hatadan dolayı size kızmayı bile hak etmediğinizi bilen, onun yerine sessiz sedasız terk eden insandır.
Canı yanmıştır, yakmak ister çok kısa zamanla eski haline döner anlık 1şey ..
Kesin iyi sikememişsindir. Ağaca bağla bak bakalım soğukluk kalıyor mu.
vurduruyordur.
birden bire aşık olduğum fakat hislerimi paylaşamadığım hatuna karşı nedendir bilinmez hep soğuk davranırdım.
Hayattan soğumuş insan profilidir. Her şey güzel giderken birden bırakır hepsini.
Sorunları vardır çok üstüne gidilmemesi gereken zamana bırakılması gereken insandır.
Öyle birden bire değişim gösteren, iletişimimizi ben hal hatır sormadıkça koparan yani hiç bir şekilde arayıp sormayan bir arkadaşım vardı. En son bunu dile getirdim. Uzun zaman geçti bunu söyleyeli. Benden ses çıkmayacağını da ekledim. Şimdi konuşmuyoruz ehe *
güncel Önemli Başlıklar