bugün

çözüm süreci masalında yoğun bir kürt sevicisi olan, chp'lilere siz kürt düşmanısınız diye saldıran bu yavşak sürüsünün bir anda kürtlere düşman kesilmesidir.

merkezden ne emir gelirse ona uyuyorlar.

dün akp apoyla buluşmalar düzenlerken kürtler ciciydi, şirindi değil mi lan?

şimdi kalkmış hdp'yi destekliyorlar yeaa diye sağa sola nefret kusuyorlar.
yaa bunlar para aktığı sürece herkesi severler hatta sevda yüklü trenler boş raylarda ilerler.neyse makarnaya devam.
biz kürtleri seviyorduk ve çoğunu hala seviyoruz siz pkkyı seviyorsunuz ve ittifak kuruyorsunuz.
bölücü terör örgütü pkk'dan haberiniz yok galiba polyanalar
yapilan eylemler için, pkk yapmamiştir diyecek kadar ileri gidenlerdir bunlar. apoyu itibarsizlaştirmaya çalişiyolar diye hdpyi eleştiren bb yardimcisi vardi bunlarin. hey yavrum hey oy için en sevdiklerinden vazgeçti bunlar.
Atatürk'e düşmanlar.
Laiklere düşmanlar.
Feto'ya düşmanlar.
Kürtlere düşmanlar.
Alevilere düşmanlar.
Türk bayrağına düşmanlar.
Andımıza düşmanlar.
TC ibaresine düşmanlar.

Liste uzayıp gidiyor.
aşırı derecede saçma bir durumdur. düne kadar kürt sevici akpliler, kürt oylarını kaybettiği için kürtler hakkında çeşitli laflar söylemektedir. sürekli olarak öcalanı öven eski vekillere sahip olup habur rezaletinin mimarı akp'nin seçmeni mhp'yi yeteri kadar milliyetçi olmamakla suçlamaktadır.

birde bunların aksine düne kadar kürtleri sevmeyen ve sürekli aşağılayan chp seçmeni ise kürtler akp'den hdp'ye kaydığı için bir anda kürtçü kesilmiştir. hatta mhp ile koalisyon hayali kurup, akp hakkında akpkk derken bir anda akp'yi pkk'ya karşı saldırı yapmakla suçlamaya başladı.

iki seçmen grubu da çok oynaktır.
ibneler zamanında %48-50 alırken o oyların en az %10'unun onlardan geldiğini hiç düşünmezler. Ödünç verdiler geri aldılar ne oldi, göte me geldiniz.
Düne kadar "onlar da insan, akp öncesi onları böyle ezdiniz ama biz onları kucaklıyoruz, ümmetin torunlarıyız" diye naralar atan, şimdiyse en azılı ülkücüden vatansever kesilip, kürtleri neredeyse fırınlarda yakmak isteyen ikiyüzlü döneklerdir.

Sözlüğe Bakıyorum da Ankara patlamasına zil takıp oynayanlar en çok bu aktroller arasından çıkmış.

(bkz: nickler ayrı kafalar aynı)
Akpartili olarak kürt düşmanı falan olduğum yok bizim için düşman tektir ve kürt olarak nitelendirilmez.
şöyle ki, yavşak ve de yüzsüzlerdir.

öcalanı saygınlaştıran, türk bayrağını direklerden indirip yerine pkk paçavralarının konmasına göz yuman, pkk ile aynı masaya oturan, şehitlere kelle diyen, birkaç mehmet öldü diye meclis toplanmaz diyen sanki kendileri değilmiş gibi en azılı milliyetçi oldular.

vatan haininin dik alası sizlersiniz unutmayın.pkk ne ise siz de osunuz.samimiyetsiz itler.
Hoca Nasrettin e sormuşlar kaç yaşındasın diye. 40 demiş.
10 sene geçmiş aradan hocam yaş kaç oldu demiş aynı adam. 40 demiş.
Ya nasıl olur büyüme yok mu hocam demiş. Erkek adam sözünden dönmez demiş.
Öyle mi böyle mi nossun yani?
Çok iyi gözlem yapmış bu başlığı açan arkadaş bir alkış ona öncelikle. Lisedeyken de sevmezdim kürtleri aslında hiç sevmedim orası da ayrı da neyse akepeli arkadaşlarım ırkçılık haram iyi kürtler de var kardeşiz edebiyatı yapıp beni kınıyorlardı. Lan şimdi kortlordon nofrot odoyorooom diye benim dediklerimi bana satıyorlar. Ha iki gün sonra bunların arası yine düzelse yine kardeş olurlar. Kısacası Çözemedim ben insanlığı sayın yazarlar.