bugün

sınıf sınıf. para kokusu alan kemalisttir. evet.
insani hayrete dusuren bireylerdir.
12 yıl boyunca cemaat kucağında gezmişlerin hezeyanı.
olmayan kemalisttir.

bsgçk hayde.
cemaatçi kesilen kemalist yokta, dansöz gibi saati saatine uymayan ampülcü dönekler var...

ne gömlekmiş arkadaş 25 yıldır değiştir değiştir bitmedi...

lan daha düne kada hocam diye zırlıyordu bu ampülcüler tabi malı paylaşamayınca...
o senin dediğin "yeni" cehapedir orda da kemalist kalmadı be gülüm...

atatürkçüler olarak götümüz başımız oynamıyor.

siz cemaati halledin sonra biz sizi halledicez...
cemaat evinde kalıp akp ye oy veren arkadaşların beyni yandı şu anda.
bir milli görüş gömleğini çıkartıp, yolsuzluk jartiyeri giyen akp'li değildir.

(bkz: milli görüş gömleği vs yolsuzluk jartiyeri)
11 sene boyunca hocaefendi dediği kişiye, sadece erdoğan düşman oldu diye düşman olan, o paralelci dedi diye paralelci diyen şaklabanlardan daha normaldirler. kimse cemaat sevdalısı olmadı güzel kardeşim. ortadaki hukuk katliamı var ve buna sesini yükseltiyor insanlar. ergenekon, balyoz ve diğer davalarda bağırıp bugünkü operasyonlarda "oh olsun" diyen bir dönek olmaktansa, adaletin herkese lazım olduğunu bilmekte fayda var.

ayrıca kim kemalist kim değil nerden biliyorsun o da bir muamma ama... neyse sen vatana göz kulak olmaya devam et aslan parçası.
bunların yanı sıra bir de başkanları hapisten çıkar çıkmaz hükümet yalakası kesilen, gülen cemaatine tüm eleştirilerini hükümetin bakış açıcından dile getiren bazı kemalist oluşumlar vardır. (bkz: işçi partisi) (bkz: doğu perinçek) oysa mantıklı olan ikisinin de aynı bok olduğunu kabul edip, ikisine karşı da demokrasiden yana tutum almaktır.
Dün gece gördüğüm ruyayı hatırlatan başlıktık.

- anan orospu olmuş , o değilde babanda vurduruyor .
+ vallaha mı cumhurbaşbakanım
- vallaha sevgili kardeşim
+ anam babam BACIM size feda olsun Cumhur Başbakanım.
- milli iradeye sahip çıkmak lazım, üzülme ben yanındayım.
+ üzülmedim, sadece bu güne kadar nasıl fark edemedim sağolun cumhurbaşbakanım.

tanım: arzıslığın bu kadarı diye gülen Kemalistlerdir.
Yıllarca koyunlarına girip memleketin altını oyup sonra şiddetli geçimsizlikten mal kavgasına tutuşmuş akoğlanların olduğunu iddia ettikleri kemalistler.

Yok olm öyle bir kemalist. Talimatları aldınız defansa başladınız hemen.

Edit: allah'ını seven defansa gelsin akoğlanlar. iki kişiynen mücadele ediyor sizinkiler.

Edit 2: oo, üçüncü de gelmiş. O son eksileyen akbebe, elin değmişken şunu da. Haah, prim alırsın lan belki.

(bkz: dini bir cemaatin banka sahibi olmasının nedeni/#26571461)