bugün

Birbirlerine nick altı girmek suretiyle yağ yapan mutualist canlılar.
Ulan bazen bakıyorum da sanki adam aşmış , iyi sevişen zengin erkek. Bildiğin gözlüklü , asosyal , sadece sözlük sınırları üçerisinde söz hakkı olan tipik sözlük yazarı. Yok inanılmazmış, süper muhabbeti varmış, bıkk bıkk bıkk....ya kimsiniz ki siz? Kaç paranız var sizin? Böyle robert langdon gibi gizemli, iyi eğitimli , zengin, çekici erkek pozları ne ayak?
Komünitede bir hiç olmanıza rağmen şurada iki üç satır yazı yazıyorsunuz bir de övgüye layık olduğunuzu düşünüyorsunuz. Gerçekten anlayamıyorum sizleri. Bir de demiyor musunuz " (bkz: #31313131313131) nolu entry 'si ile beni yarmış, zevke getirmiş yazar" diye. Ne yorum yapsam bilemiyorum sizin bu körler sağırlar birbirini ağırlar halinize. sevinçten ağlamak istiyorum sayın sözlük yazarları ama ümit aktan 'ın manasız coşma tandansı geliyor aklıma; susuyorum.
(bkz: dostum yazar dostun yok diye bu kadar kıskanma)
(bkz: entrylerini begendigim seker insan)
körler sağırlar birbirlerini ağırlar.
(#3707780) nolu entrysi ile beni benden alan yazarlar.***
al gülüm, ver gülüm felsefesini benimsemiş yazarlardır.
nezaket sahibi insanlardır, güzel bir entry görmüşse, o entry sahibini tebrik etmesi, beğendiğini dile getirmesi gayet doğaldır, bu insancıl bir şeydir, yoksa değil midir?

biz burada ne yapıyoruz kuzum? biribirimize taş mı atalım, küfür mü edelim, bıçak mı çekelim?

alem göt olmuşken şurda herkesin sevdiği bir ortam var, iyi kötü insanlar burada kafa dağıtıyor, bir şeyler yazıp çiziyorlar, gül gibi geçinip gidiyorlar, yoksa bu ortamdan rahatsız olanlar mı var?

garip, tuhaf, şaşırdım lan, birbirlerine iltifat eden yazarlar şöyledir böyledir diyerek, koskoca sözlüğün geneline ayar vermek de zor şeydir, bu yüzden ben bu entry sahibini de tebrik ediyor ve kendisine şükranlarımı sunuyorum.

yaptığı şey, takdire şayan basmak tır, neresinden bakılsa zor bir iştir, bravoooo, braavooo.

editim la
(bkz: kankalar)
birbirlerine hakeret etmelerindense, birbirlerine iltifat etmelerinin gayet hoş olacağı yazarlardır.

cicim kasma. sen de yaz adam gibi bi entry, sen de al bi iltifat. tabi kapasiten yeterse.
(bkz: birbirinize iltifat değil küfür edin)
(bkz: allah ım aklıma mukayyet ol)
(bkz: sözlüğü kazmalar bastı)
acaba üniversiteden mi birbirlerini tanıyorlar diye düşündürürler.
sürekli birbirinin nickaltına yazan yazarlardır.
dostluklarını her yerde sürdürmeye çalışan insanlardır. bu eylemdeki yazarların büyük bir kısmı*** sivil hayatta tanışıklığı olan insanlardır.
(#3791661) entry'm ile replica'ya yaptığım kıyaktır, kıymetini bilsindir.
yazmak için yazan nickaltıgillerden olanlar antipatiklerdir.